Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Taki neon mógłby rozpraszać kierowców? Nie ma zgody urzędników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2020 r. o 21:54 Powrót do artykułu
Wygląda to okropnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kierowcy to małe dzieci, których rozpraszają każde kolorowe światełka, w ogóle nie skupiają uwagi na otoczenie wokół auta... Urzędnikom zabrać pensje bo rozpraszają ich myśli o wszystkich rzeczach jakie mogą sobie kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te neony to pomysły pietrasiewicza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że kierowców nie rozpraszają telefony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neon świetny,osobiście jestem absolutnie za. Taki powrót do czasów trudnych, ale o ile bogatszych niż dzisiaj. Zresztą swego rodzaju sztuka. Oby więcej takich propozycji.  Tego rodzaju napis kojarzy mi się bardziej z dworcem PKP ,a nie gdzieś nad ulicą  . Czas pokaże co się z nim stanie, ale każda inwestycja w miasto czyniąca je ciekawszym,atrakcyjniejszym powinna być realizowana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że na przykład jest pozwolenie na wielkie reklamy świetlne bijące po oczach na rondzie koło ZUS. Jakoś tam nikt o kierowców i okolicznych mieszkańców się nie troszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten cały rój większych i mniejszych reklam wzdłuż dróg to nie rozprasza? Bądźmy konsekwentni i zlikwidujmy ten badziew wzdłuż naszych dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natomiast ogromna świetlna reklama na wjeździe do Olimpu przy Maku, przy samej ulicy nie rozprasza i nie razi jadących kierowców??? Na to jest zgoda???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Migające silnym światłem, ze człowiek wieczorem drogi nie widzi przy OLIMpie to może tym by się urzędnicy zajęli. Bo efektów jeśli chodzi o oczyszczenie miasta z paskudnych a przede wszystkim potwornie agresywnych reklam świetlnych (zwłaszcza tych przy olimpie) BRAK. Niektóre skrzyżowania zaczynają przypominać slamsy. Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neon świetny,osobiście jestem absolutnie za. Taki powrót do czasów trudnych, ale o ile bogatszych niż dzisiaj. Zresztą swego rodzaju sztuka. Oby więcej takich propozycji.  Tego rodzaju napis kojarzy mi się bardziej z dworcem PKP ,a nie gdzieś nad ulicą  . Czas pokaże co się z nim stanie, ale każda inwestycja w miasto czyniąca je ciekawszym,atrakcyjniejszym powinna być realizowana
 Też jestem za i nie wiem jaki w tym problem widzi miasto, ale napis naprzykład LUBLIN WITA a nie jak w tej proponowanej nazwie LUBLIN. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek o nazwisku Pidek jest problem w tym urzędzie z którym prezydent Żuk powinien już dawno się uporać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na skrzyżowaniu ul. Lwowska oraz ul. I AWP w Chełmie wali po oczach wielkie TV, a nie tylko neon. Jeden debilom ukradziono z deptaka. Jakby chcieli ściągnąć kolejny z placu PKS, chętnie stanę na czatach. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu na to, czy rozprasza, czy nie i tak te neony są zbędne. To tylko nic nie wnoszące dodatkowe koszty z pieniędzy podatników dla prywatnego przedsiębiorcy. Napisy Lublin, szacun ... zamieniony na szacunek ... i tym podobne bzdety są tak samo niepotrzebne jak rażące, rozpraszające wielkie bilbordy przy jezdniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, to na skrzyżowaniach zamiast tych oczo je*nych świateł sygnalizacyjnych powinni stać policjanci sygnalizujący czerwoną i zieloną kartką kolej jazdy! Oszczędność pieniędzy i czasu! I to nie dlatego że akurat mam paru znajomych w policji to i zawsze bym miał zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo... czyżby makulatura uaktywniła się po utracie kasy za nic? Skoro tak Wam podobaja sie neonki, to zainstalujcie je sobie za własne pieniądze nad własnym łóżkiem, od publicznych pieniędzy wara Wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy byłby napis "Lublin - Przekręt 700 lecia" w okolicach wiaduktu Ducha- Sikorskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie ma bardziej zbędnych rzeczy ?? Kto będzie płacił za prąd do tego czegoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oczojebne ekrany Led z blyskajacymi filmikami już ni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech oni oczyszczą miasto z tych wszystkich bilbordów,reklam itp. To one rozpraszają uwagę i męczą oczy!!! A taki neon moglby być. Albo "Lublin wita ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bilboardy wyborcze nie rozpraszają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...