Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: To centrum dla pielęgniarek kosztowało 3 mln zł. "Bardzo duża zmiana" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2019 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Piękne centrum. Zapraszamy na nauki. Po szkoleniu masz pewna pracę i wysoką płacę 1600zł na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zależy od szkolącego się. Można być pielęgniarką za 1600, a drugie 1600 dorobić prywatnie opiekując się kimś, prowadzić szkolenia dla np przyszłych rodziców itp. Jak się chce to się da, wszystko zależy od podejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie. Pokaż mi pielęgniarkę, która zarabia 1600.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30% ambitnych i pragnących osiągnąć życiowy sukces przyszłych pielęgniarek już podpisało promesy kontraktów z norweskimi, brytyjskimi i francuskimi szpitalami. Uczą się na intensywnych kursach języków obcych za skromną rekompensatę ze strony swoich przyszłych pracodawców. A jest to tyle, ile wynosi podstawowe uposażenie poczatkujących w tym zawodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani pielęgniarka z fotki chyba 4 jutro łamie nogę i proszę o czułą opiekę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka, że młodych nie brakuje, tylko stare piguły siedzą w 4 miejscach [bo jednej wypłaty mało] i blokują miejsce, a szpitale młodym proponują wszystko byle nie umowę o pracę. zastępstwo na miesiąc, zlecenie.. i inne śmieci. innym czynnikiem który według starych piguł jest ważny to wygląd i ubiór młodej pielęgniarki. krótkie włosy i spodnie? nigdy w życiu. i jeśli jakoś stara piguła oddziałowa cię nie wywali [ups, nie przedłuży umowy znaczy się] bo nie ma takich wpływów, to swoim zachowaniem sama sprawi, że odejdziesz. i się nie dziwię, że moje znajome przebranżowiły się w tym chorym kraju na pracownice sklepu, bo i niedziele wolne, i stresu i pierrrolenia nad głową mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już  zależy od szkolącego się. Można być pielęgniarką za 1600, a drugie 1600 dorobić prywatnie opiekując się kimś, prowadzić szkolenia dla np przyszłych rodziców itp. Jak się chce to się da, wszystko zależy od podejścia.
 Mój wolny czas, moja sprawa. Podstawowa pensja powinna umożliwić godne życie. Czy to gwarantuje 1600? Po godzinach to sobie mogę popracować na przyjemności a nie podstawowe potrzeby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Uniformshop można znaleźć tanią i dobrą odzież medyczną ***s://***uniformshop.pl/odziez-medyczna-damska-14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...