Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Trzeba poczekać na al. Racławickie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Zaraz 3 i żukowe parobki pójdo jeść. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bresiu, POstaw jeszcze jedno piwko, bo zaschło mi w gardle i nie daję rady pisać POstów! POratujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie lubie Pisu, ale dewastacyjna polityka ekipy Żuka wk...rwia mnie coraz bardziej...z niepokojem patrzę na to co urzędnicy wymyślili na Racławickich, bo niestety mentalnie to oni są jeszcze w latach 70 - najważniejsza święta przepustowość, hooy z estetyką. Nie wiem czy to osobiście Żuk, czy po prostu beton umysłowy ze ZDiM, ale w końcu Żuk jest prezydentem więc odpowiada też za nich
Żuk to taki księgowy, nie panuje zupełnie nad leśnymi dziadami ze zdim
 NAD DZIADAMI Z INNYCH WYDZIAŁÓW Z UM LUBLIN TEŻ NIE ZA BARDZO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
Ta sama agencja. W ramach abonamentu opłacanego przez deweloperów, smarują również wazeliną poczynania najcenniejszego deweloperskiego aktywa, tzn. tego, które zasiada w ratuszu.
zdecydowanie ta sama ekipa wynajętych trolli. Żuk pomoże TBV, TBV pomoże Żukowi :)
dla TBV wynająć kilku trolli to pikuś, więcej na waciki dla sekretarki Prezes Dziubek wydaje :)
 jeśli to prawda to  niezłe sk....syństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja może zacytuję słowa ówczesnego premiera Tuska, które wypowiedział jesienią 2011 r. po drugich wygranych przez PO wyborach parlamentarnych: "Teraz to paliwo może być nawet i po 7 złotych". Czy też zostanę zminusowany?! A może nie wypowiedział tych słów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie faktycznie z archiwum.Trudno przecież zrobić aktualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedn zasadnicze pytanie- czy to jest teraz akurat najbardziej pilna inwestycja i co ona daje miastu?? To kolejne wyrzucone pieniadze na lifting a nie na rozwój a tematów pilniejszych jest w tej chwili setki. Komu tak zależy na tej wycince drzew???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie faktycznie z archiwum.Trudno przecież zrobić aktualne.
 Lepiej zostaw sobie to zdjęcie na pamiątkę, bo po remoncie już tych drzew nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy na program koryto plus mają nieskończoną ilość pieniędzy ale żeby tak dołożyć do remontu Racławickich, to już kasy nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedn zasadnicze pytanie- czy to jest teraz akurat najbardziej pilna inwestycja i co ona daje miastu?? To kolejne wyrzucone pieniadze na lifting a nie na rozwój a tematów pilniejszych jest w tej chwili setki. Komu tak zależy na tej wycince drzew???  
 pilna to ona jest - zewnętrzne pasy na niektórych odcinkach powinny być wyłaczone z ruchu, w takim są stanie... inna kwestia że to nie powinna być żadna ROZBUDOWA jak na siłę forsują urzędnicy, tylko REMONT !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
 Tematy zarówno dewelodewastacji jak i oczywistych blamaży jak i pseudo-sukcesów ratuszowego dewelo-kamerdynera obsługuje na forach jedna agencja wynajęta przez ok. 10 członków Lubelskiej Loży Deweloperskiej. Pełna symbioza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie między innymi dlatego nie zagłosuję na PiS ani w maju, ani na jesieni. Na złość Żukowi nie chcą Lublinowi dawać pieniędzy na inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy na program koryto plus mają nieskończoną ilość pieniędzy ale żeby tak dołożyć do remontu Racławickich, to już kasy nie ma
 serio, 300-tys miasto wojewódzkie nie może sobie poradzić z remontem reprezentacyjnej alei w centrum i oczekujesz że rząd będzie dokładał do lokalnej drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych Platformianych komentatorów, którzy piszą o drożyźnie chciałbym się zapytać o dane dotyczące inflacji, bo albo GUS zaniża dane o inflacji, albo po prostu Platformiani komentatorzy kłamią wymyślając sformułowania typu: "materiały budowlane tak bardzo podrożały, że samorządy nie są w stanie tyle zapłacić wykonawcom". To o ile wzrosły ceny tych materiałów?!! O 50 proc.?! Gdyby GUS zaniżał dane o inflacji to opozycja codziennie nadawałaby na PiS, że kłamie, oszukuje itp. tak jak z Trybunałem Konstytucyjnym, KRS-em itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bresiu, POstaw jeszcze jedno piwko, bo zaschło mi w gardle i nie daję rady pisać POstów! POratujesz?
 Wypiłeś już dzisiaj 8, nie wystarczy mój wierny parobku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba budować więcej niepotrzebnych wiaduktów i pustych miejskich autostrad wtedy na pewno będzie więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że TBV będzie chciało sprzedać miastu 10 ha na drogi. Za ile?
 Gdzieś tak PO 700-1.000 zł/mkw. Czyli na pseudo-park wydadzą teoretycznie 10 mln (za 10-15 lat, albo i w ogóle), a na sprzedaży kilku hektarów miastu pod usługi i komunikację niezbędne na potrzeby blokowiska przyczeszą kilkadziesiąt mln. Za zunia deweloperskie zawsze na wierzchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nich przekształcą Górki Czechowskie, ale nie za darmo ale za 300 mln ile wynosiłaby wartość działek budowlanych w tamtej okolicy. Wtedy będzie kasa na remonty.
 Dokładnie taki sam komentarz napisałem napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nich przekształcą Górki Czechowskie, ale nie za darmo ale za 300 mln ile wynosiłaby wartość działek budowlanych w tamtej okolicy. Wtedy będzie kasa na remonty.
Dokładnie taki sam komentarz miałem napisać.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
Ta sama agencja. W ramach abonamentu opłacanego przez deweloperów, smarują również wazeliną poczynania najcenniejszego deweloperskiego aktywa, tzn. tego, które zasiada w ratuszu.
zdecydowanie ta sama ekipa wynajętych trolli. Żuk pomoże TBV, TBV pomoże Żukowi :)
dla TBV wynająć kilku trolli to pikuś, więcej na waciki dla sekretarki Prezes Dziubek wydaje :)
jeśli to prawda to  niezłe sk....syństwo!
 To nie sk.....stwo, tylko PO prostu biznes jak co dzień w dewelo-bantustanie nad Bystrzycą. Agencja wynajęta przez deweloperów smaruje zuniowi wazeliną, a w zamian za to nasz fuchmistrz dba, żeby plany zagospodarowania "dostosowały się" do oczekiwań sPOnsorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...