Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zydzi zydzi jeb..i zydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu też zaklad pogrzebowy? W koncu w Lublinie to najbardziej obiecujaca i przyszłościowa działalność usługowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W miejscu gdzie był sklep mięsny zakład pogrzebowy. Fuj. Gdzie jest prokurator??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywałem w tym miejscu zresztą nie daleko mieszkam Powiem tak drogo niesmacznie Powodzenia dla nowego najemcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pizza tam była obłędna, bardzo ją lubiłem!!! smak dzieciństwa;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A siku dalej nie ma gdzie zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć i postawić pomnik, większy niż w stolycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko agencja towarzyska! Przecież nasze studentki muszą gdzieś dorabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem robotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten palacyk bo tak mozna go nazwac ja go pamietam od 76lat a mieszkalem na Kr.Leszczyskiego nie jak teraz lwszczynskiego kto to jest?.Ten palacyk to historja mojego miasta.Kiedy kolwiek otwieram internet to zawsze szukam starych zabytkow Lublina,tu byla moja mlodosc dorosle zycie.Teraz jestem po drugiej stronie morza i tylko pozostalo mi wspomnienia lat mlodosci.Pozdrawiam lubliniakoe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale koniec świata to jest dopiero na Unickiej 2, przecież jak pamiętam tam od zawsze była tak zwana "jadka"czyli sklep mięsny, który raczej zawsze słyną z z dobrych wyrobów mięsnych i mięsa jako takiego. A tu po tylu latach znika, a w jego miejsce ma się pojawić zakład pogrzebowy. No cóż ludzie umierali, umierają i umierać będą więc i tego rodzaju biznes będzie się kręcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jakiego rodzaju działalnośc takie zyski generuje. A może właśnie o to chodzi aby jaj najwięcej kasy poszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje że niedlugo bedzie na sprzedaż. W tej pięciolatce to Żuk juz wszystko co miejskie wyprzeda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kebab! W mieście dewelo-inspiracji jest to - oprócz wciskania przewartościowanych "apartementów" jelonkom kredytowym oraz sprzedawania "kultury" w kuflach łaknącym jej mocno studentom - jedyna szansa naczesania grosiwa. Wystarczy sprzedać gdzieś tak 3-5 tys. kebabów na miesiąc (100-170 dziennie - żadna sztuka!) i koszty lokalu oraz obsługi (1.500 na rękę pod stołem) mamy pokryte, a wszystko, co więcej to krok w kierunku ziszczenia marzenia każdego koziogrodzkiego przedsiębiorcy, czyli kajenki nówki nieśmiganej z salonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jatka"  a reszta sie zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSS w centru garmażerke sprzedawał.Geniusze tam zarządzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziady pozbyli miasto 50 tysia miesiecznie po słupskiej lokal zablokowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się rozpędzi, to przez nieuwage i Ratusz sprzeda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A siku dalej nie ma gdzie zrobić.
 To problem ogolnopolski. Młodziez sobie z nim radzi bez problemu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSS w centru garmażerke sprzedawał.Geniusze tam zarządzają.
 Abyś widział... robić inwentaryzację w poniedziałek po niedzieli bez handlu też tylko w LSS potrafią wymyślić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...