Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[rezydent: "Jestem pewny argumentów prawnych, które za mną stoją. ...mam opinie prawne sporządzone przez wybitnych specjalistów w dziedzinie prawa.... ." __________ a wojewoda tuż po wyroku NSA"....– Widzieliśmy również wszystkie uniki pana prezydenta, jego prawników, mające na celu wyłącznie wydłużenie tej sprawy, po to, żeby przejść do kolejnych kadencji" ____ kto wykiwał suwerena ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK co z obietnicami wyborczymi gdzie przedłużenie Zelwerowicza gdzie budowa firlejowskiej ? a nie tylko propaganda i klepanie się po plecach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera na miarę Dziennika Wschodniego - z okazji 10-lecia prezydentury miasto wypuściło parę krótkich filmików. Jak ktokolwiek śmie pochwalić publicznie prezydenta Żuka? W końcu tyle złego zrobił dla miasta, na każdym rogu widać jak te wszystkie inwestycje potwornie zacofały Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodeks Dobrej Praktyki Administracyjnej. Artykuł 8. Zasada bezstronności i niezależności: 1. Urzędnik jest bezstronny i niezależny. Urzędnik powstrzymuje się od jakichkolwiek arbitralnych działań, które mogłyby mieć negatywny wpływ na sytuację jednostek, jak również od wszelkich form uprzywilejowanego traktowania, bez względu na motywy takiego postępowania. Czy mieszkańcy mogą liczyć na filmowe sesje pochwale realizowane przez urzędników magistratu, których mogliby używać jako parawanu lub alibi na działania niezgodne z prawem i szerokim interesem społecznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelska sekcja SOK z BURAKA widzę piękne peany wstawia.... pytanie за сколько ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go nie lubię!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale informacji o tym, że chwalą też zwykli mieszkańcy już w DW nie uświadczysz - rzetelność dziennikarska zeszła na drugi plan. Uwzięliście się na tego Żuka, tępo w niego walicie i próbujecie obrzydzić czytelnikom jakby nie wiadomo co zrobił. Słabe to strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni - jak już tak stoicie na straży rzetelności i bezstronności to policzcie i przygotujcie artykuł o liczbie wystapień i propagandowych reportaży o politykach PiS w TVP Lublin. To może być miażdżący materiał jeśli chodzi o "obiektywność". Przeprowadźcie wywiad z redaktorem, który zafascynował sie pracą śmieciarzy i sam postanowił dodać im pracy - tam jest kopalnia propagandy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go nie lubię!!!!!!!!!!!!!
 A ja go lubię i szanuję. Uważam, że jest bardzo dobrym prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnikiem PR-owa agencja deweloprzydoopASa maczała palce w tej tfórczości. Miesięcznie kasują od dewelocwaniaków kilkadziesiąt tys. (w tym część - z 10% - idzie na utrzymanie specjalisty od klepania w łapki agenta_srom_K_a) za "marketing internetowy", no to stać ich na wylanie od czasu do czasu bardziej "profesjonalnej" wazeliny na P0trzeby ratuszowego dewelo-fanklubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilny tendencyjny artykuł okraszony jeszcze bardziej debilnym tytułem. W tytule urzędnicy chwalą służbowo, a w dalszej treści, że jednak nie chwalą. Nagonki na Żuka ciąg dalszy. Duet Wiejak-Smaga w gazie wypuszczania kolejnych paszkwili na wszystko co związane z lubelskim ratuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale informacji o tym, że chwalą też zwykli mieszkańcy już w DW nie uświadczysz - rzetelność dziennikarska zeszła na drugi plan. Uwzięliście się na tego Żuka, tępo w niego walicie i próbujecie obrzydzić czytelnikom jakby nie wiadomo co zrobił. Słabe to strasznie.
 Sęk w tym, że wiadomo co zrobił a właściwie czego nie robi. Wszyscy już o tym trąbią, że miasto i spółki miejskie nie zamawiają reklam w Dzienniku Wschodnim. Można podejrzewać, że jest to rodzaj zemsty naczelnego Wiejaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK co z obietnicami wyborczymi gdzie przedłużenie Zelwerowicza gdzie budowa firlejowskiej ? a nie tylko propaganda i klepanie się po plecach
 Obietnice złożone dewelocwaniakom są dotrzymywane. Tylko to się liczy. W nagrodę Gubernator zostanie zwazelinowany przez opłacaną przez pato-deweloperkę agencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu dubu,łubu dubu
 Niech żyje prezes sPÓłdzielni dewelo-tęcza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS 2... Żałosne! łubu dubu, łubu dubu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy obecna prezes Motoru Lublin S.A. to córka radnego klubu Żuka aktywisty PO i dyrektorki jednej ze szkół podstawowych w LBN czy to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale informacji o tym, że chwalą też zwykli mieszkańcy już w DW nie uświadczysz - rzetelność dziennikarska zeszła na drugi plan. Uwzięliście się na tego Żuka, tępo w niego walicie i próbujecie obrzydzić czytelnikom jakby nie wiadomo co zrobił. Słabe to strasznie.
Sęk w tym, że wiadomo co zrobił a właściwie czego nie robi. Wszyscy już o tym trąbią, że miasto i spółki miejskie nie zamawiają reklam w Dzienniku Wschodnim. Można podejrzewać, że jest to rodzaj zemsty naczelnego Wiejaka.
 Za to na głównej stronie Dziennika Wschodniego aż roi się od artykułów zamawianych przez spółki skarbu państwa tzw. sponsorowanych, reklam z Urzędu Marszałkowskiego, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CBA nie oceniło rzetelnie podstaw powołania mnie do PZU Życie SA. Zrobi to dopiero sąd..." – no i sąd ocenił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CBA nie oceniło rzetelnie podstaw powołania mnie do PZU Życie SA. Zrobi to dopiero sąd..." – no i sąd ocenił :)
TECZOWEGO trolla nawet ocenić się nie da. Nie łapiesz się w żadnej skali. Chyba, żeby specjalną, ujemną stworzyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy urzędnicy w ramach swoich obowiązków służbowych piszą komentarze na tym forum? Czy również biorą udział w manipulacji jaką jest minusowanie nieprzychylnych obecnej władzy komentarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...