Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: W południe zamkną ul. Królewską. Komunikacja ma kursować objazdem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2020 r. o 10:20 Powrót do artykułu
NIE RÓBCIE JAJ.MOŻE Z NIM NA WAWEL ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Lublin zamknijcie chore dzbany,bydło niech czeka na obrzeżach miasta.Kto za to płaci ,podatnik lubelski,bo przecież nie rodzina św.pamięci zmarłego i to nie hejt tylko wasza megalomania łyse politykiery z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bardzie odwala wadzy w Lublinku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz człowieku. Jeden dzień cię nie zbawi. Weź pod uwagę to że tysiące ludzi chce uczestniczyć w pożegnaniu Wielkiego kompozytora z Lublina, który miał ogromny wpływ na kulturę w Polsce przez czterdzieści lat. Szacunek mu się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipko chciałby aż takiego zamieszania wokół jego pogrzebu? Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE RÓBCIE JAJ.MOŻE Z NIM NA WAWEL ?
 Wawel jest przeznaczony dla Zenka Martyniuka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko manipulacja, chociaż bezczelna i bardzo niestosowna. Pod pozorem szacunku dla Zmarłego reżim Żuka urządza pokaz, jak w przyszłości - nawet za parędziesiąt lat - miałby wyglądać pogrzeb ich idola. Smutne, bo instrumentalnie traktują żałobę i autentyczny smutek. Także to pokazuje, że lepsze byłoby sprawowanie liturgii żałobnej bliżej cmentarza; w ten sposób mniejsze byłoby ryzyko instrumentalizowania pogrzebu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie do artykułu: Co wspólnego z tą sytuacją ma linia nr 24. Nawet w komunikacie ZTM piszą o linii nr 23.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko manipulacja, chociaż bezczelna i bardzo niestosowna. Pod pozorem szacunku dla Zmarłego reżim Żuka urządza pokaz, jak w przyszłości - nawet za parędziesiąt lat - miałby wyglądać pogrzeb ich idola. Smutne, bo instrumentalnie traktują żałobę i autentyczny smutek. Także to pokazuje, że lepsze byłoby sprawowanie liturgii żałobnej bliżej cmentarza; w ten sposób mniejsze byłoby ryzyko instrumentalizowania pogrzebu.
 Nie politykuj ,jeśli nie potrafisz. Tak naprawdę to ty instrumentalizujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem stękań i narzekań niektórych. Widać, że ich choryzonty sięgają tylko Zenka Martyniuka. Pan Lipko jest kamieniem milowym w polskiej kulturze i muzyce. Setki kompozycji. Rozsławił nie tylko Budkę Suflera ale Panią Trojanowską, Sośnicką, Urszulę. Dzięki niemu w Polsce wiele osób wie gdzie leży Lublin i Pan Lipko był i dzięki kompozycjom które będą wieczne będzie piękną wizytówką miasta. Należy się godne pożegnanie, a Ci co krytykują i narzekają niech chociaż w namniejszym stopniu spróbują zasłużyć się dla miasta i naszej kultury. Stojąc w kolejce do kasy w sklepie przy ul. Koncertowej Pan Lipko stanął za mną i z uśmiechem zapytał "Zakupy na niedzielę?" Aż mnie z nóg zwaliło na myśl, że tak po prostu zagadał. Wymieniliśmy jeszcze kilka zdań m.in. o muzyce. Podaliśmy sobie rękę. Ten człowiek pokazał klasę i skromność. Pokazał, że słuchacze nie są dla Niego, tylko On dla słuchaczy. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się tutaj niewychowanych chamów zebrało... i jeszcze Japolan, choć czasem pisze z sensem, nie mógł ugryźć się w jezor, a potem będzie oczekiwał szacunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co biadolisz i obrażasz tych co słuchają Martyniuka,chodzi o przerost formy nad treścią ,nikt nie mówi że był be i mówić przez pryzmat 5 minutowej rozmowy że ktoś jest ok  to lekka przesada.A co miał napluć na ciebie?w tej kolejce, ja nie mówię że był złym człowiekiem ,bo go nie znałam.Po prostu szkoda faceta i już ,ale żeby zamykać centrum tego nie rozumiem ,jak jedzie gwiazda Kozidrak przez Warszawę to zamykają ulice? Jestem bardzo ciekawa jaki masz podejście np.do św.p. Lecha Kaczyńskiego,jeżeli taki jak tuskomatoł ,to ty masz wybiórczy szacunek do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ez / dzisiaj o 15:09-2 Po co biadolisz i obrażasz tych co słuchają Martyniuka,chodzi o przerost formy nad treścią ,nikt nie mówi że był be i mówić przez pryzmat 5 minutowej rozmowy że ktoś jest ok to lekka przesada.A co miał napluć na ciebie?w tej kolejce, ja nie mówię że był złym człowiekiem ,bo go nie znałam.Po prostu szkoda faceta i już ,ale żeby zamykać centrum tego nie rozumiem ,jak jedzie gwiazda Kozidrak przez Warszawę to zamykają ulice? Jestem bardzo ciekawa jaki masz podejście np.do św.p. Lecha Kaczyńskiego,jeżeli taki jak tuskomatoł ,to ty masz wybiórczy szacunek do ludzi. Na jakiej podstawie twierdzsz, że jestem zwolennikiem Tuska??? Czy ty odróżniasz zwykły "przejazd" od pogrzebu? To jest ostatnie pożegnanie. To jest pogrzeb znanej na cały kraj osoby. Tu przyjeżdża nie tylko rodzina ale i fani z całej Polski i jak sobie wyobrażasz drogę na cmentarz? Połowa konduktu żałobnego utknie w korku albo będzie czekała na zielone światło? Włącz myślenie. To nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ez / dzisiaj o 15:09-2 Po co biadolisz i obrażasz tych co słuchają Martyniuka,chodzi o przerost formy nad treścią ,nikt nie mówi że był be i mówić przez pryzmat 5 minutowej rozmowy że ktoś jest ok to lekka przesada.A co miał napluć na ciebie?w tej kolejce, ja nie mówię że był złym człowiekiem ,bo go nie znałam.Po prostu szkoda faceta i już ,ale żeby zamykać centrum tego nie rozumiem ,jak jedzie gwiazda Kozidrak przez Warszawę to zamykają ulice? Jestem bardzo ciekawa jaki masz podejście np.do św.p. Lecha Kaczyńskiego,jeżeli taki jak tuskomatoł ,to ty masz wybiórczy szacunek do ludzi. Na jakiej podstawie twierdzsz, że jestem zwolennikiem Tuska??? Czy ty odróżniasz zwykły "przejazd" od pogrzebu? To jest ostatnie pożegnanie. To jest pogrzeb znanej na cały kraj osoby. Tu przyjeżdża nie tylko rodzina ale i fani z całej Polski i jak sobie wyobrażasz drogę na cmentarz? Połowa konduktu żałobnego utknie w korku albo będzie czekała na zielone światło? Włącz myślenie. To nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wyobrażam sobie nie rzeba zamykać centrum, natomiast megalomanom odbija ,temu łysemu z ratusza najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wyobrażam sobie nie rzeba zamykać centrum, natomiast megalomanom odbija ,temu łysemu z ratusza najbardziej. Wyczuwam obecność pisiora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...