Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Walka z samowolką kierowców. Miasto montuje 110 słupków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2019 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Wynając kilkanascie lawet, płacic im od sztuki i niech krążą po miescie non stop i zbierają buraków! Mandaty nie wystarczą! Dopiero uciążliwosc związana z szukaniem auta, odbieraniem z miejskiego parkingu i płaceniem za niego np 100 zl/h nauczy buraków kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny element lewackiej polityki zrównoważonego transportu wypychającej kierowców samochodów osobowych z centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupi sobie taki wsiok starego rupla, w którego fotele najpierw szkopy, a potem Turki pierdziały łącznie 15 lat i myśli , że wszystko mu wolno.Jak nie masz gdzie zaparkować to wsadź go sobie w d.pę, zapewne się zmieści! Ani rząd, ani samorządy nie są od budowania parkingów! Niech ci "właściciele" tych starych rupli, sami, za własne pieniądze , sobie parkingi budują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kierowców w Lublinie parkuje legalnie, w miejscach należących do spp, albo na jednym z kilku parkingów wielopoziomowych...mniejsza grupka oszustów próbuje unikać płacenia,  parkując gdzie popadnie. NIE ROZUMIEM CZEMU URZĘDNICY TAK SIE CACKAJĄ Z TĄ GRUPĄ OSZUSTÓW - WYWOZIC NA LAWECIE I TYLE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, a dlaczemu walczyć? Najprawdopodobniej jest potrzeba zaparkowania tam samochodu i miasto powinno wyjsc na przeciw kierowcom. Tak, trzeba pomalowac linie na chodniku, postawić parkomat i z głowy. Słupek trzeba postawić a żadnego pożytku finansowego z niego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam z tymi lawetami na Hipoteczną, gdzie parkuja pod znakiem zatrzymywania i postoju połączony z tabliczką, że obowiązuje zakaz przed i za znakiem. Może znak jest dla niektórych kierowców za wysoko przykrecony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum Lublina są parkingi podziemne/wielopoziomowe - pod csk, na okopowej, na peowiaków, plaza, tarasy zamkowe. Jak mam cos do załatwoenia w zachodniej czesci centrum, parkuje pod csk - NIGDY nie spotkałem sie z sytuacją żeby był cały zajęty! Zawsze są wolne miejsca, po prostu buractwo oszczędza na opłatach parkingowych, korzystając z niudolności straży miejskiej i władz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny element lewackiej polityki zrównoważonego transportu wypychającej kierowców samochodów osobowych z centrum miasta.
 Kto cie baranie wypycha! Masz całą spp i parkingi podziemne, zawsze są miejsca! A jak cie nie stać na opłaty parkingowe to sprzedaj strucla i na piechote!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na osiedlach jest coraz więcej trawników zniszczonych przez różnego rodzaju buców - szczególnie przez młodych smarkaczy spoza Lublina, co widać po rejestracjach ich samochodów. Nie tylko mandaty, powinny być też zakładane blokady na ich zasmarkane samochodziki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto inspiracji staje się betonową pustynią bez życia w centrum.Ktoś ma w tym cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na osiedlach jest coraz więcej trawników zniszczonych przez różnego rodzaju buców - szczególnie przez młodych smarkaczy spoza Lublina, co widać po rejestracjach ich samochodów. Nie tylko mandaty, powinny być też zakładane blokady na ich zasmarkane samochodziki.
 Jezeli auto niszczy zielen i utrudnia ruch pieszy lub samochodowy, to powinno zostac zabrane na lawete, a nie jeszcze unieruchamiane szczękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk jest pusty jak te słupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mój jeszcze miasto na ulicach wzdłuż, których biegną ścieżki rowerowe postawi znak B9 zakaz wjazdu rowerom i policja zacznie karać tych o łamią ten przepis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym jeszcze między tymi słupkami drucik kolczasty przeciągnął :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny element lewackiej polityki zrównoważonego transportu wypychającej kierowców samochodów osobowych z centrum miasta.
 Hahaha, jestem strasznym lewakiem, bo chcę przejsc chodnikiem normalnie, a nie przeciskać sie między ścianą a zderzakiem zacumowanego na chama auta...:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po to zeby kolega deweloper wynajmujacy miastu biurowiec mogl czesac 7 zl / h za parking. Niestety wladca tego miasta nie pomyslal o mieszkancach ktorzy tam musza przyjechac samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie stać na mandat to nawet nie moge zaparkować gdzie chce?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie stać na mandat to nawet nie moge zaparkować gdzie chce?!
 No właśnie dla takich jak ty powinny być lawety :D postój pare godzin na miejskim złomowisku za 100 zł/h i zmarnowianie pół dnia na odzyskanie auta byłoby pouczające ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasciciel Oriona, byly prezydent lbn, to kolejny beneficjent polityki PO w Lublinie. Wybudowal biurowiec na miejskiej dzialce i za chwile bedzie go wynajmowal za miliony miastu. Te slupki to dobry obraz jak wladza w tym miescie traktuje mieszkancow, czyli jak intruzow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jusz jest samowolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...