Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wybory do rad dzielnic. Gdzie była najwyższa frekwencja?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2019 r. o 08:41 Powrót do artykułu
Gdzie i jak głosować....zero info !!! Czyli "zamknięte" grono zainteresowanych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie i jak głosować....zero info !!! Czyli "zamknięte" grono zainteresowanych !!!
 Może jeszcze napiszesz, że ta kasta postkomunistyczna tylko dla kasy się tam pcha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie i jak głosować....zero info !!! Czyli "zamknięte" grono zainteresowanych !!!
 No tak, czytanie obwieszczeń publicznie dostepnych na osiedlach to zadanie ponad siły. Pewnie potrzebujesz listu poleconego dostarczonego przez kuriera na papierze ozdobnym i jeszcze kogoś by ci to przeczytał i łopata do łba wbił to czego nie rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jaka kasa POszła na nasi zaklepankę? Ratusz POda dane czy będzie klepał bajdy. Te wybory były Lublinianom POtrzebne jak w lipcu śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie biorą sprawy w swoje ręce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie biorą sprawy w swoje ręce...
"Wszystko jest w rękach człowieka, dlatego należy myć je  często." --- to jedna z "Myśli nieuczesanych Stanisława Jerzego Leca . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myslałem, że te wybory to wymysł PiSu....Masz rację po cichu i w nocy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info na Czechowie było na każdej klatce bloków nie wiem jak gdzie indziej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska niemiłosiernie poprzekręcane, imiona pozmieniane. Jaki analfabeta to pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska niemiłosiernie poprzekręcane, imiona pozmieniane. Jaki analfabeta to pisał?
 Chyba ANALfabeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...