Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wypadek na przejściu dla pieszych. Nie żyje 69-latek [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2019 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Chyba nie ma w Lublinie tygodnia, żeby nie doszło do zabicia lub potrącenia pieszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko brakuje naklejki lubię zapie.....lać Co niektórzy traktują miasto jako tor wyścigowy , a później jest tragedia .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto inspiracji do wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jechałem od Zamku ok. godz. 8:00 w stronę przebudowywanej Gali. Po środku trasy zatrzymałem się na lewym pasie aby przepościć pieszych. Jadący obok mnie czarny Passat nie tylko nie zatrzymał się ale bardzo szybko pojechał do przodu mało nie zbaczając na to że na przejście weszła dziewczyna. Pozostali kierowcy na innych pasach się zatrzymali. Tak dochodzi do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji na drogach pełno a piratów jeszcze więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że im dalej od Warszawy tym rzadziej kierowcy zatrzymują się przed przejściem a już jeździe na suwak nie wspomnę. Ale, niezależnie od wielkości miasta, czy województwa, kierowcy uwielbiają jeździć lewym pasem, nawet kiedy prawy jest wolny a nie jest po północy. Wtedy sam wolę lewy pas bo więcej czasu na reakcję gdyby zwierzak z prawej wyskoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca w dalszym ciągu jest przekonany, że jeździ co prawda szybko ale bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z"Policji na drogach pełno a piratów jeszcze więcej!" - policji nie ma na drogach. I to nawet nie piraci są najgorsi, bo tych jest góra kilka procent. Najgorsi są Ci którym się wydaje, że gdy jadą kilkanaście km/h szybciej niż można - to nic się złego nie stanie. A tak jeździ większość. Te kilka minut zaoszczędzone codziennie decyduje o ludzkim przeżyciu w przypadku potrącenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wracałem ze Świdnika, deszcz, ślisko ograniczenie do 70 km a wszyscy zapierd....ja 90 - 120 km -tak oceniłem. Skąd te debile sie biorą? Jestem instruktorem jazdy, prawo kategorii A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od tego że w tym miejscu do jazdy na wprost jest tylko jeden pas ruchu więc jak kierowca mógł jechac lewym pasem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tor kartingowy zlikwidowano! miał być wybudowany inny- gdzie tor pytam się po raz setny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tor kartingowy zlikwidowano! miał być wybudowany inny- gdzie tor pytam się po raz setny!
 Masz tor koło Ułęża - to tylko ok. 30 min jazdy z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jadąc do pracy wyprzedziłam samochód który jechał 40 . Za mną zrobiło tak jeszcze ok 5 samochodów. Co zrobił samochód (właściwie jego durny kierowca) którego wszyscy wyprzedzali ? ,,Zmobilizował się,, i na podwojnej ciągłej pod górkę wyprzedził nas wszystkich. Czy to było mądre? Ech szkoda że nie mam kamerki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tego kierującego było to jak najbardziej normalne. A do 40 km/h zwolnił na chwilę pewnie tylko po to, żeby napisać SMS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zrobili z kierowcy przestępcę. A takie zdarzenie mogło się zdarzyć każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zrobili z kierowcy przestępcę. A takie zdarzenie mogło się zdarzyć każdemu." - kierowca sam z siebie zrobił przestępcę. Nie każdy omija/wyprzedza na przejściu dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy się mądrą a człowiek nie żyje a szedł sobie bezpiecznie po pasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tempo, tempo, tempo. No i komóra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nagranie ze zdarzenia, więc "niewinnemu" się nie upiecze. Nie da się tłumaczyć, że pieszy wbiegł na przejście a kierowca jechał tylko 45km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce za zabicie człowieka samochodem dostaje się zawiasy. Założę się, że za kilka lat nasz mistrz kierownicy zabije kolejną osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...