Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wyprzedzanie przed przejściem skończyło się tragedią. Zginął pieszy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2019 r. o 11:02 Powrót do artykułu
73 latek za kierownicą? Już dawno powinien oddać kwity i jeździć komunikacja miejską. Jest zagrożeniem dla innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się kilka fotoradarów w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać pw staruchowi. Tylko zabójcy wyprzedzają przed przejściem dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to prawko baj baj... w sumie, że takiemu ślepemu cieciowi tyle razy udawało się nikomu nic nie zrobić to chyba cud... no ale do czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 latek za kierownicą? Już dawno powinien oddać kwity i jeździć komunikacja miejską. Jest zagrożeniem dla innych...[/quote]   [quote]73 latek za kierownicą? Już dawno powinien oddać kwity i jeździć komunikacja miejską. Jest zagrożeniem dla innych...
 Ludzie różnie się starzeją, poza tym jaką jest wg. Ciebie granica wieku do której można kierować samochodem. 55, 60, 70?  70 latkowie wcale nie są jeszcze tacy najgorsi, najgorsi są 85+ co wbrew pozorom i czasem się zdarza. Poza tym nie wiem czy są gdzieś w Europie/ na świecie przepisy, które regulują zdanie prawka powyżej określonej granicy wieku. Osobiście jestem zdania, że egzaminy na prawo jazdy powinny być trudniejsze, okresowe, a kierowcy amatorzy podobnie jak zawodowcy powinni co 5 lat przechodzić badania lekarskie i psychotechniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się jezdzi w tym lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej miejskich autostrad i wiaduktów to będzie bezpieczniej w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie został zabity na przejściu w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle ze o wiela wiecej wypadków powodują młode pampersy bez wyobraźni bez doświadczenia przekonani że są królem szosy niesieni młodzieńczą fantazją ale droga to niestety nie pole do popisów.co gorsza większość z nich jeździ starymi dryndami jak tate nie da na nowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym akurat przejściu jest to notoryczne ze jeden samochód sie zatrzyma a drugi nie patrzy i jedzie, juz nie raz miałem taka sytuację jeden mnie przepuscił drugi by mnie zabił. Powinni też zlikwidować te barierki przechodząc od strony Kleeberga w stronę Tumidajskiego nie widać pieszych. Albo zrobić sygnalizację. To nie pierwsze śmiertelne potrącenie na tym przejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy czy wy wiecie że przejście dla pieszych jest dla pieszych i oni mają prawo tamtędy chodzić w tę i we wte a wy macie obowiązek zatrzymać się i im to umożliwić. I tyle w tym temacie. Niby takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, smutne ale nic nowego. Tak się jeździ w Polsce a zwłaszcza na dzikim wschodzie. Kierowcy chamyi za nic mają innych użytkowników drogi a już zwłaszcza pieszych. Nie ma znaczenia płeć czy wiek. Krótka trasa po Lublinie dzisiaj i 2 takie przypadki: na Nadbystrzyckiej młody debil z Kraśnika gnający ponad 100 km/h gdy inne samochody stały na prawym pasie. Za chwilę debil koło 40 lat w nowym czerwonym volvo v50 na lubelskich blachach to samo robi na przejściu na Armii Krajowej. Nic z tym nie robi Policja. Absolutnie nic i śmieszne mandaty - 10 punktów i 500 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem prawko pod koniec lat 70tych i do dziś pamiętam słowa instruktora : przejście dla pieszych i przystanki komunikacji to miejsca szczególnie niebezpieczne! Szczególnie gdy stoi pojazd! I to niezależnie na której stronie rzecz się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TO JEST EWIDENTNE ZABÓJSTWO PIESZEGO NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH. KODEKS DROGOWY WYRAŻNIE MÓWI KIEDY MOŻNA I NIE MOŻNA WYPRZEDZAĆ. ALE DEBILE TEGO NIE PAMIĘTAJĄ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę tragicznie zmarłego mężczyzny proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej miejskich autostrad i wiaduktów to będzie bezpieczniej w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę esemesow(ca)czynię z nosem w smartfonie wchodząca na jezdnię,nawet nie spojrzawszy jak blisko jest samochód, to mam mieszane odczucia co do przepisów, zadne auto nie zatrzyma sie w miejscu! Pieszy nie musi stosować się do przepisów drogowych bo ich nie zna,i dla tego jest święta krowa na jezdni ?PARANOJA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby kierujący miał na nazwisko najsztub, piwnik lub cimoszewicz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło też ujdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...