Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zabytkowy budynek nie ma szczęścia. Znowu szukają kupca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2020 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Pewnie ktoś kupi ale na pewno zaraz po kupnie będzie pożar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kupi tę ruinę ??? Wewnątrz, od wilgoci, pewnie już można pływać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A starosta nie jest zainteresowany ? Tam trzeba na początku zapytać dopiero przetarg rozpisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że budynek stoi w jednej z najlepszych lokalizacji. Obiekt idealny na restaurację, dyskotekę, itp. niemal w śródmieści a nie gdzieś na "wichurze". Ale cóż miasto nie zadbało o dobre dojazdy (projektowana druga nitka ul.Turystycznej) i teraz się mści przetarg i jak to ktoś napisał w starostwie nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć ten badziewny "zabytek" i posadzić kilka drzew. Nikt rozsądny nie będzie remontował takiego dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek pół metra od ruchliwej ulicy o nikłym znaczeniu biznesowym.Brzydki i w dodatku pod kaprysami konserwatora zabytków. We Włoszech mniejsze szkarady można mieć za 1 Euro obiecując inwestycję w remont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd miasta mógłby takie budynki oddawać bezdomnym, którzy są żebrakami dzięki wspaniałej polityce. W Lublinie jest wielu uczciwych, pracowitych bezdomnych i ubogich (często weterani po ostatnie wojny w Iraku- po wypadkach niepotrzebni społeczeństwu, bez prawa do renty) - sami wyremontowaliby, tylko dać im opiekę i materiały. Ale tak robią społeczeństwa, które szanują drugiego człowieka. U nas uczciwi ludzie żebrzą i kombinują po kątach, a pijaki i złodziejka siedzi i grzeje opasłe i owrzodzone i zarobaczone z tego grzania... Doopska. Bez zmian od wieków, jak pisze starożytny pisarz: 'Widzę głupców, którym biją pokłony,... obwożonych na koniach. I mędrców bitych i poganianych z pogardą dla jakichkolwiek wartości. Tu, gdzie cześć i chwała oddana jest bogactwom, brak mądrości, a tym bardziej Boga....'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu taki zabytek dziś króluje Olimp Plaza itp nik z kasą tu nie wejdzie nawet z restauracją bo ich pełno w marketach i centrach handlowych a po 2 stronie mamy kolejny zabytek też do sprzedania gdzie były dancingi wesela komunie i też bankruta walnął właściciel bo sie nie opłaca w dzisiejszych czasach trzeba wejść z wielką pompą w każdej branży więc miasto niech to lepiej odda biednym ludziom!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek w stanie agonalnym. Do tego bez dojścia i dojazdu, przy samej drodze. Konserwator niech sam sobie kupi i remontuje, a nie kładzie łapę. To się nie nadaje na żadne schronisko, bo wilgoć i ruchliwa droga. Właściwie to i tak wkrótce sama karczma się rozwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...