Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zaginęła Barbara Pikula. Kobiety szuka policja

Utworzony przez dziadek, 18 grudnia 2010 r. o 11:03 Powrót do artykułu
Też mi coś,jedną noc nie było babki w domu a już panika!pewnie poszła w tango z jakimś dziadkiem.Cierpliwości na pewno się znajdzie,no chyba że wyszła ze wszystkimi oszczędnościami rodziny to trochę dłużej poczekacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Też mi coś,jedną noc nie było babki w domu a już panika!pewnie poszła w tango z jakimś dziadkiem.Cierpliwości na pewno się znajdzie,no chyba że wyszła ze wszystkimi oszczędnościami rodziny to trochę dłużej poczekacie.
Ale głupi komentarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek, jebnij sie w leb pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dali zdjęcie trzydziestolatki na pokusę dla starych dziadków! Na taką 68 -letnią babcię miałby ochotę nie jeden dobrze usytuowany dziadek, no bo "bezdomne dziady" w czasie srogiej zimy chowają się po klozetach i noclegowniach. Ta kobieta na zdjęciu wygląda w kwiecie wieku. Nie na darmo ubrała się jak "Doda" na wypad do salonu kosmetycznego. Ona czegoś lepszego jeszcze szuka jak pilnowanie i niańczenie wnuczków. Wnuczki to dobrze zobaczyć raz na dwa tygodnie, pobawić się, dać zabawki i do widzenia. Niech córki i synowe sami pilnują swoje dzieci, bo i tak jest ta sama zapłata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z ciebie kretyn, nie znasz sytuacji, może nie miała żadnych wnuków pod opieką a w domu czeka zrozpaczony mąż. jak ty zaginiesz w zimie na 10 stopniowym mrozie to cie nikt nie będzie szukał bo na pewno ociekłeś, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was kretyni, ludzka tragedia a wy sobie żarty stroicie, bałwany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Też mi coś,jedną noc nie było babki w domu a już panika!pewnie poszła w tango z jakimś dziadkiem.Cierpliwości na pewno się znajdzie,no chyba że wyszła ze wszystkimi oszczędnościami rodziny to trochę dłużej poczekacie.
"spadaj dziadu", bo zadne inne grzeczniejsze okreslenie nie nasuwa mi sie na mysl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się oburzacie tępaki !!!do głowy wam nie przyszło że ta kobieta mogła mieć dość i sobie poszła!!!A może ktoś waszym zdaniem(spiskowym) ją porwał?Zastanówcie się, tylko kto by ją poszywa.SIEDZI U KOLEŻANKI lub KOLEGI i daje nauczkę dzieciom,mężowi, za jej traktowanie.Różnie to może być.Miejmy nadzieję że się odnajdzie cała i zdrowa,(żaby tylko nie przyszła z brzuchem do domu)to tak na marginesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
dziadek, jebnij sie w leb pajacu
Bum !!!nie pomogło!!!ale jak ty to sobie zrobisz to będzie na pewno efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA SIĘ PYTAM GDZIE BYLI RODZICE????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się akurat składa, że bardzo dobrze znam tą kobietę, bo jest moja sąsiadką. I powiem Wam jedno, że każdemu życzę tak wspaniałego męża, oraz synów i tak poukładanego życia jak ma Pani Basia. Tak ma, bo wierzę, że wróci do domu i będzie razem z nami. Pani Basiu czekamy na Panią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Tak się akurat składa, że bardzo dobrze znam tą kobietę, bo jest moja sąsiadką. I powiem Wam jedno, że każdemu życzę tak wspaniałego męża, oraz synów i tak poukładanego życia jak ma Pani Basia. Tak ma, bo wierzę, że wróci do domu i będzie razem z nami. Pani Basiu czekamy na Panią!!!
P;nieraz pozory mylą,na śląsku syn pana Wróbla też miał wspaniałą opinię u sąsiadów i co zrobił,zamordował własnego ojca bardzo brutalnie.!Nie mówię że i w tym przypadku tak jest ale Literko,P,pozory nieraz bardzo mylą.Ja też mam nadzieję jak Ty że ta pani odnajdzie się cała i zdrowa.Niech rodzina nie traci nadziei i naciska na policję do wzmożonych działań!!!od tego są,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...