Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zakupów w Koziołku już nie zrobimy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Nareszcie zniknie ten "Blaszak" z miejskiej przestrzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego do rozbiórki !? Wznowić tam walki bokserskie i obiekt będzie zarabiał. No piszę nie bez kozery, bo i dzielnica od lat do tego najlepiej przygotowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech postawią Biedronkę :) Przyda się w takim dogodnym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walki były na Lubartowskiej w podziemiach sklepu. Było tam też kino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się całkowicie z Julką. W tej dzielnicy potrzebna jest Biedronka i niech miasto zaproponuje tam jej powstanie. To by tam miała obrót. A do kolaka patolika. Do koziołka na walki bokserskie chodził mój tata i wiem to na pewno. O walkach w podziemiach sklepu nigdy mi nie opowiadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kupuje w tych LSS-ach??? Tam czas zatrzymał się w 1975r!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w tamtej okolicy. Myślę, że z biedronką to dobry pomysł. Taki dyskont to dobre rozwiązanie . To nie jest dzielnica nawet średnio zamożna, wręcz biedna. Dla ludzi to dobre rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO LSS "SPOŁEM", nigdy nie zawiodłem się na zakupionym towarze ( w przeciwieństwie do biedzi ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa gratka dla deweloperów, powinni dogadać się z LSS i wybudować im market Społem na parterze a wyżej 2 kondygnacje powierzchni biurowej z parkingem podziemnym, wszyscy zyskaliby na tym interesie. A Biedronka jest na Wienoawskieej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest prezes LSS ta firma ma najlepsze lokalizacje w miescie a zażądzana jest jak gs pizdziwólka rozbieramy sklep zapewne przynoszący dochody ale jeszcze nie wiemy co z tym zrobić a może opylić dewelopmend blokers apartamentes a po nas choćby co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie mieszkam w tamtej okolicy. Myślę, że z biedronką to dobry pomysł. Taki dyskont to dobre rozwiązanie . To nie jest dzielnica nawet średnio zamożna, wręcz biedna. Dla ludzi to dobre rozwiązanie.
Czlowieku,Rząd,Prezydent,Naczelnik Państwa,Minister Obrony Narodowej,każdy z PiS nawołuje do PATRIOTYZMU, ty człowieku mówisz o zakupach w Biedronce z kapitałem z Portugalii,a nie spółdzielni o ponad 100 letniej polskiej tradycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do brrrrrrrrrrrrr Bardzo cię przepraszam! Może tam jeszcze pracujesz w LSS Społem. Nie chciałem cię urazić. To co tam proponujesz Co ma tam powstać ? Może Lidl ? czy inne sieci? Co tam ma być?Kino, czy dla ludzi tanie zakupy ?Co proponujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie zakpią znów z mieszkańców i postawią coś estetyczniejszego, niż ten żałosny blaszak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jestem przekonany to pracownicy lss społem bronią firmy i miejsc pracy. tak niech firma dogada się z deweloperam i postawić coś na 21 wiek. to przecież nie żadne za***. przed wojną centrum handlu w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy grunt jest własnością LSS Społem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie teraz będzie naprawiać zegarki Pani Róża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostali za komuny działkę za darmo i uwłaszczone komuchy korzystają całą gęba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech to wszystko szlag trafi. Nie ma roku, aby takie historie nie były dramatem pracowników. niech pracownicy LSS Społem bronią się. To mi przypomina działkę na Chmielnej w Warszawie. To łakomy kąnsek. To dobry interesów dla cwaniaków. Skoro o tym pisze prasa lubelska to niech ratusz pilnuje tego przed szabrownikami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ten syf z centrum rozwalą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
TYLKO LSS "SPOŁEM", nigdy nie zawiodłem się na zakupionym towarze ( w przeciwieństwie do biedzi ).
SPOŁEM to praktycznie najdroższa sieć spożywcza w Lublinie. Każdy to wie. I dlatego "Koziołek" robił bokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...