Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zapalili znicze w hołdzie ofiarom Holokaustu (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 18:29 Powrót do artykułu
czyli co? żydzi mają monopol na śmierć i męczęństwo? i tylko oni ginęli? nic dziwnego ,że w mysl takiego pomysłu nawet niemcy z radością piszą o polskich obozach,a przecież żydzi których zabito mieli do cholery polskie obywatelstwo!czyli byli Polakami!to po co te szopki o narodowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd nigdy nie jest Polakiem tylko obywatelem polskim. Z mordu i eksterminacji poprzez media oraz nagłaśniając przekazy osób które przeżyły holokaust uczynili swojego rodzaju religie która w sposób bezkompromisowy chcą zakorzenic w każdym państwie w którym żyją. Przy tym ujmując wkład prawdziwym bohaterom którzy ginęli z bronią w ręku w walce z okupantem niemieckim a po 1944 okupantem sowieckim. Należy pamiętać że dzięki większości Żydów którzy uciekli na wschód a potem wrócili z Armią Czerwona poległo więcej Polaków podziemia niż w walce z niemieckim okupantem. To oni zajmowali najwyższe stopnie w służbie NKWD, UB czy KBW. W latach 1946-1956 zasiadali w sądach wojskowych którzy w sposób bezkompromisowy wydawali wyroki śmierci na bohaterów polskich kontynuując politykę Stalina w celu wyniszczenia polskiej inteligencji i osób o poglądach prawicowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wkładu w komunizm w Polsce żydów nikt nie podnosi i raczej nie zanosi sie na to w przyszłości ,nawet w ramach badań naukowych ,jest embargo.Co roku tysiac żydów z mosadu i innych pewnie służb dostaje polskie obywatelstwo nie znając nawet języka polskiego,to są jaja jakieś, i jak to wpisuje się ,że szydło i duda byli po 2-3 razy w telavivie ,po cholere? znów coś głupiego knuje głąby ,następna dobra zmiana,może kolejne 100 europlus na żydowski łeb za winy hitlera i stalina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć ten zapyziały Majdanek bo jest to jedno z miejsc gdzie roznosi się syjonizm na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za stare cudnie palą te znicze, po twarzach widać że to ubecy i KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest tam tablica poświęcona Salomonowi Morelowi bohaterowi z tego narodu wybranego.To przecież krajan spod Garbowa więc się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.