Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zapłacimy więcej za wejście na miejskie baseny. Przez wzrost płacy minimalnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2019 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Bzdura. Zapłacimy więcej, bo poziom zarządzania miastem i jego mieniem to dno i 3 metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka nieudanych podejść do popływania na 50 metrowym basenie, przy całkowitym braku informacji o niemożności skorzystania z niego, oraz sprzedawanie biletów w pełnej cenie przy świadczeniu tylko 50% usługi CAŁKOWICIE ZNIECHĘCA DO KORZYSTANIA Z TEGO OBIEKTU. POCAŁUJCIE SIĘ SAMI WIECIE GDZIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz, prąd, śmieci, basen, za bilet mpk zapłaciłem 4 złote, więc tyle co 10 km samochodem, Zaraz mpwik podniesie ceny za wode i ścieki, bułka już nawet 50-90 gr kosztuje. No ale to Lublin więc to wina Żuka. Można od razu ustawić minimalną na 5 tysięcy i każdy będzie równy sobie - każdy będzie dziadem niezależnie od stanowiska i wykształcenia. Dobrze, że przynajmniej się o niektórych podwyżkach mówi w gazecie aby było wiadomo jakiej partii i wyborcom to zawdzięczamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekujemy "dobrej zmianie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz, prąd, śmieci, basen, za bilet mpk zapłaciłem 4 złote, więc tyle co 10 km samochodem, Zaraz mpwik podniesie ceny za wode i ścieki, bułka już nawet 50-90 gr kosztuje. No ale to Lublin więc to wina Żuka. Można od razu ustawić minimalną na 5 tysięcy i każdy będzie równy sobie - każdy będzie dziadem niezależnie od stanowiska i wykształcenia. Dobrze, że przynajmniej się o  niektórych podwyżkach mówi w gazecie aby było wiadomo jakiej partii i wyborcom to zawdzięczamy
 Dzieki PiS i jego uposledzonym wyborcom bede placil nie tylko wiecej za zywnosc, prad, alkohol i tyton ale tez za czynsz o ok 50 zeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak, teraz kazda podwyzka bedzie uzasadniana wzrostem placy minimalnej. Jakos jak obiekt byl przez lata nierentowny i przynosil milionowe straty to nikt sie tym wtedy nie przejmowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Andrzej-Duda-o-cenach-i-zarobkach-ceny-rosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Andrzej-Duda-o-cenach-i-zarobkach-ceny-rosna
 No Maliniak to "niezłomny" geniusz we wszystkich dziedzinach a jego światłe wypowiedzi i aforyzmy mozna porównać do poziomu sentencji np.: towarzysza Mao.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nadwaga nie grozi a z "darmowej" sluzby zdrowia nie korzystam a wiec dlaczego do k...y nędzy mam placic "podatek od cukru"? Moze jakis smierdzacy pisior mi odpowiedziec na to pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie ma darmowych obiadów! Zawsze musi być coś za coś. System socjalny budowany nie na środkach wypracowanych, ale na kredytach małymi kroczkami odbije się na nas wszystkich bez względu na status społeczny! Pozostaje mieć nadzieję, że miejscowi "mędrcy" wskażą nam winnego w osobach...hm... np. Donalda Tuska oraz Krzysztofa Żuka! Tacy dyżurni winowajcy wszelkich niepowodzeń obszczymurków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powodu zapuszczenia miasta przez sitwę deweloperską nie jestem w stanie dalej płacić tu podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś w lublski mosirze zarabia w okolicach minimalnej? czy trzeba podnieść pensje krzysiowi i innym z zarządu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baseny.... ja tam nie chodzę bo brzydzę się włazić do wody w której moczyły się czyjeś piety i tyłki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaca minimalna czyli: Jakbyśmy tylko mogli to płacilibyśmy Ci mniej, albo w ogóle, ale nie możemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak rządziło PO-PSL to nie zdrożało nic ? Kradli na potęgę, rosprzedawali wszystko . Podwyżki były i to dużo większe niż dziś ,ale ludziom nie dogodzi jak jest ciut lepiej, to też do dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zmniejszą pensji prezesowi i zarządowi. 5 mln straty za 2018 rok a prezes dalej pobiera 24 tys. miesięcznie. W normalnej firmie wyleciałby na pysk. Ale pewnie lepiej podnieść ceny i wyciągnąć kasę od obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie teraz rodzina 2+2 w weekend za bilety zapłaci 192 zł !!!! Nie długo ten obiekt będzie świecił pustkami a dług będzie się zwiększał. Barany jedne żeby ludzi zachęcić do korzystania i zmniejszać dług 5 mln bilety trzeba obniżyć zrobić promocje, ale ok, życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno cię stać za 500+ :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aquatic Centers, Dallas, TX - calodniowy - $ 6 do 11 lat, od lat 12 - $ 8 (833 Sunset Inn Cir. Dallas, TX 75218) ------------------------- Walnut Hill Pool, Dallas, TX - calodniowy - do 11 lat : $ 1, od 12 lat : $ 2 (4141 Walnut Hill Dallas, TX 75229) -------------------------- Bonnie View Pool, Dallas ,TX - calodniowy - do lat 11: $ 1, od 12 lat $ 2 (2124 Huntingdon Dallas, TX 75203) ----------------------------- Bahama Beach Waterpark (Dallas, TX calodniowe $ 1, 2, 4, 5 - najdrozszy $ 6 (***s://tx-dallasbahamabeach.civicplus.com/) ----------------------------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...