Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ze starego neonu została sterta złomu. "Pozbywanie się śladów przeszłości"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 19:38 Powrót do artykułu
Na szczęście moja noga nie postanie w tym tzw. sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynie chinskie gacie można sprzedawać w centrum Lublina? miasto k... inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlecam chińszczyznę. ŻuQ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ci założyć sklep, np.Chanel No.5, Johnson & Johnson,Beiersdorf albo jeszcze inny. Przecież to takie proste jest lokal w centrum Lublina, wynajmij go, zainwestuj w towar, zatrudnij pracowników iiiii.... przestań wypisywać głupoty w narracji że to niby prezydent każe chińczykom handlować gaciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...klub PeReLelnej rzeczywistosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińska tandeta dla biedoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe centrum spotkania kultur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiński kamień , sikawki i lampki na Litewskim. To sklepik pasuje do kompletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam ten sklep z okresu PRL-u! Sklep meblowy, tylko ze mebli do sprzedania w nim nie bylo! Koniec lat 70-tych chcialem kupic "wersalke" Byla oczywiscie stala ekspozycja ja chcialem kupic tylko wersalke mialem sie wlasnie zenic, i taki mebel byl mi przydatny w pokoiku obiecanego od przyszlych tesciow. Wizytowalem ten sklep co najmniej kilkanascie razy, za kazdym razem znudzone ekspedientki odpowiadaly- nie ma i nie BEDZE!!! W koncu przy pomocy SP tescia udalo mi sie dostac tak upragniona "wersalke" gdzies w tzw. prywatnej inicjatywie kilka miesiecy po slubie, pamietam jak dzis kosztowala 3600zl, przy moich zarobkach 2300zl miesiecznie, byla twarda jak cholera, ale przetrwala natepne 20-lat mam do niej nibywaly sentyment, bo na niej zostaly poczete wszystkie moje dzieci! W latach 80-tych wprowadzili przydzialy dla tzw, mlodych malzenstw, i byc moze w tym sklepie cos sie sprzedawalo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to patałachy, zrzucili to na ulice i sie rozpeklo i jest zepsute, a to partacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybieram się do tego sklepu, na samo wejście odrzuca smród taniego plastiku i tekstyliów o wątpliwej jakości. Ciekawe czy programy na kasach fiskalnych też będą chińskie a opisy towarów też w dalekowschodnim języku? A o zaparkowaniu można zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak było ***youtube.com/watch?v=szkwktoivog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całkowity upadek. Centrum miasta. Smród zwyciężył. I wyraźne wskazanie kierunku: uczmy swoje dzieci chińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odróżnieniu od neonu na Kosmosie ten był bezwartościowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz ja tu widzę tłuczone jarzyniówki, co na to ochrona środowiska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz a od czego jest Miejski Konserwator Zabytków Hubert Mącik ??. Ulica Chopina jest wpisana do rejestru zabytków jako obszar. Za co ten człowiek bierze pieniadze ? Za uzgadnianie wyglądu ogródków piwnych na Starym Mieście - które istnieją tylko parę miesięcy w roku a neonu który był latami nie potrafi dopilnowć. W sprawie pstrokacizny Centrum Onkologii i zniszczenia panoramy Starego Miasta też palcem nie kiwnął. Czy ktoś może się bliżej przyjrzeć jego działalności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że to przaśny sklep to z całą pewnością racja. Ale jak tym miłośnikom neonów taki żal, to gdzie byli wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy sie zmieniają i nie ma co biadolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
czasy sie zmieniają i nie ma co biadolić.
 Polać mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...