Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Znikają kultowe miejsca z rozrywkowo-gastronomicznej mapy

Utworzony przez Nie_jestem_robotem, 8 kwietnia 2022 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Artykuł napisany w takim tonie, jakby co najmniej kogoś zabito - KOMEDIA. To co, może dwutygodniowa żałoba miejska? Tak się uwielbiacie powoływać na mieszkańców - pytaliście mieszkających w pobliżu co oni na to? Ja obstawiam, że jednak się cieszą - koniec nocnych hałasów dobiegających z pubów i spod pubów. A bywało tam naprawdę głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kultowe miejsca trudno powiedzieć. Na pewno smutno mają szczury które na tej ulicy miały idealne warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co w tym kultowego. Zwykłe knajpy na pograniczu slumsów i menelowni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Jak w parterze nowego apartamentowca powstanie pizzeria i będzie serwować dobrą pizzę, to żałoba zostanie zakończona czy nie ma szans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultowe miejsca? Litości.. Kto wypocił ten bzdurny artykuł? Mieszkaniec Warszawy czy Gdańska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty nowoczesny budynek w miejsce starych dziadowskich bud, kebaba i syfnej starej Biedronki? Niee, to nie w klimacie Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie gruzowisko, to się źle kojarzy. Dobrze, że nikomu do głowy nie przyszło nasadzić tu drzew, lub co gorsza inne zielsko i kwiatki z ławkami. Będom tu nowe budowle kultowe. Beton, pręty, trochę szkła i szmalcu w kopertkach. Ja bym tu dal spalarnię, była by kontrowersja i masę utyskiwań. Lublin stolicą prętów (stali), betonu i szkła to jest nowa era, kiedy rozbiórka starówy i zamku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...