Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamknięcie drogi było głupotą. Takie otwarcie niczym poprzedniej głupocie nie ustępuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za udogodnienie? Jak o tej porze samochodów jest tyle co nic! Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na taką zmianę zgodziła się policja" - a to ona jest organem decydującym czy może już wystarczająco tam się nazarabiali?   Co za bzdury ktoś tu pisze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawa jakii sens mialo zamknecie tego skretu?Przeciez to diabelnie korkowalo glowna droge.Czasami mialam wrazenie ze celowo to zrobili by grosza wyrwac od kierowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja co to zmieni ten zakaz jest chory niech panowie i panie z ratusza i policji zastanowią się czy mieszkańcy ul willowej i okolic wracając z pracy czy z dzieckiem ze szkoły na kosmowskiej skręcajac w północną a potem w willową zrobią więcej zła niz jadąc dookoła i korkując solidarnośći szczególnie po 15 pozdrawiam władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oczywiste jest, jaki był cel tego zakazu, bo żadnych racjonalnych powodów absolutnie brak.Jeden czy też drugi obywatel, równiejszy wobec prawa, z okolic Zbożowej i Sławinkowskiej, miał dość czekania w korkach na Poligonowej."No i wicie, rozumicie, musicie coś zrobić, koledzy".No i zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie że tak długo jest to zamknięte i nic sie nie dzieje,to może inne ulice tam gdzie są korki też pozamykać.Może niech się pan policjant wypowie czym sie różni autobus od samochodu taxi i jak sie to ma do przewozu osób.Jest to część zarobkowa więc dlaczego robi się nierówną konkurencje czyżby zmowa policji i mpk.( kto za tym stoi).Podróżując po Polsce zauważyłem większą przychylność dla mieszkańców miast, działalności gospodarczej, przyjezdnych od strony włodarzy. np.w temacie TAXI. w wielu miastach taxi poruszają sie po buspasach i jest ok ale mogą robić to tylko z pasarzerami.Więc jak na wstępie dlaczego sie jednych promuje drugich niszczy ,jest to nierówna konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ale narzekacie, Północną zamknęli po to żeby ułatwić tym skręcającym w lewo z Sikorskiego w Solidarności, gdyż jak zamknęli Warszawską, to wszyscy kierujący się na Warszawę muszą jechać właśnie przez Sikorskiego, zanim zamknęli Północną tworzyły się straszne korki na Sikorskiego, bo na zielonym mogły skręcić w lewo w Solidarności tylko ze 2-3 auta, gdyż musieli ustąpić pierwszeństwa tym jadącym z Północnej, dodatkowo jak korkowała się Sikorskiego to przy tym cała Kraśnicka.... więc musieli jakoś rozwiązać ten problem.... ja jakoś jeżdżę codziennie przez Solidarności i osobiście uważam, że korek nie jest taki tragiczny, wybaczcie ale nie da się niestety wszystkim dogodzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O a ja dopiero z gazety dowiedziałem się że tam jest jakiś zakaz, a jeszcze 2 dni temu przejechałem tamtędy zdziwiony że tak pusto na ulicy :DD za dużo tych wszystkich znaków, już przestaję zwracać na co niektóre uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znów będzie można skręcać w ul. Północną. Ale tylko nocą."   ... to wstanę sobie w środku nocy i skręcę w Północną.   Dla satysfakcji!   :unsure:   Niech idiotyzm podąża za idiotyzmem! :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...