Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ekipa Dziada Jakubowickiego dalej K0ntynuuje program odstręczania "plebsu" od korzystania z usług wygaszanej mpk. Mniej kursów = więcej środków na ciągnięcie autostrad śródmiejskich. Niech żyje "rozwój"!
 Patrząc na twoje żenujące wpisy bezradny hejterku, raczej chciałoby się rzec: "niech żyje niedorozwój".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedorozwój to żyć tutaj i umrzeć patrząc na tę parodię, megamiastowsi. Najpierw poblokowali płatności gotówką, w biletomatach, nie działała tak z tydzień bez żadnego info, bo śmierdziała kasa kowidem. Teraz jechałem ok 20.00, gotówka nie śmierdzi działa, nie działają płatności kartą. To przejechałem jak dureń na gapę z kartą w łapie. Teraz spi**dzielam busem z tego miasta pożałowania nawet nie godnego, zapłaciłem kierowcy prywatnego przewoźnika za bilet, im od początku cyrkdemii nic nie śmierdziało i nie śmierdzi i ręka na kasę działa, bez mega gigantycznych urządzeń i słomianych urzędników. Jak ja mogłem mieszkać w tym mieście, ok 30 lat?? Mogłem, kiedyś było gorzej ale o niebo normalniej. Teraz jak by zaprogramowany cyborg lał beton i nie reagował na dźwięki ludzi? Czy nie ma tu już normalnych ludzi, większość uciekła.. Tylko w młodych szansa, ale tak zbankrutowanego miasta ekonomicznie i mentalnie, nie wiem czy sam Bóg w swej łasce, zgodzi się podźwignąć, czarno to widzę. Mega ba**zel i betonowy raj, że tylko nas*aj. Lublin miastem inseminacji gł*poty, ch** stwa, bu*actwa i niedorozwoju, istna chodząca demencja intelektualna i psucia architektury. Wszystko co ma jako taki urok i dał Bóg lub natura, pod buldożer. Największe skarby w pył obracane, najpierw dolina żródeł Czechówki, potem Górki. I Dąbrowę, by zrównali do zera, gdyby była miasta,.ale od demolki lasów jest PiS, przyjdzie pora i na ten las. Kiedyś rodzina z Trójmiasta, zachwycona była tą zielenią i urokiem Lublina, zazdrościli nam. Po latach odwiedzili Lublin i rzekli ładnie teraz macie, ale trochę mniej, jest ładnie nowocześnie ale, tak i w innych miastach jest. Lublin coś przegrał, nieodwracalnie, został zasłonięty w wielu miejscach przez beton, ten prawdziwy Lublin. Ktoś wsadził palec do zupy i zamieszał..może nie tylko palcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...