Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zostawiła na ulicy w kopercie 9 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Zastanawia mnie jedno,skąd złodzieje wiedzą kto i ile ma na koncie i do tych dzwonią.Wiedzą też,że ja niem nic i do mnie nie dzwoni nikt.Nawet z rodziny.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie też nie dzwonią, chyba dlatego, że jestem za młody, a może za mało na koncie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debili nie szkoda. Jak można byc tak głupim???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jaki z tego morał? Zatrzymali oszusta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.Wszystkich zrobimy w konia,a wy kodziarze i peowce walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak bystra ta starsza pani, że już po drugim poleceniu zrozumiała o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem jak dobrali się do nr-u alarmowego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Ja nie rozumiem jak dobrali się do nr-u alarmowego??
 Nie dobrali się. Oszust kazał jej "wystukać" numer 997 gdy ofiara ciągle z nim gadała. Kobieta myślała, że gada już z numerem 997 (bo do słuchawki podstawiono drugiego oszusta), a gadała z tym samym numerem. Historia taka sama co ostatnio, gdy facet z Lublina stracil w ten sam sposób chyba 380 tys. PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 latka to jeszcze nie "staruszka", ludzie uczcie się trochę nie ogladajcie przygłupich tasiemcowych seriali bo to was tylko ogłupia. Pójdżcie czasem na jakąś za prelekcję na jakąś imprezkę a nie tylko TV, TV,TVIIIIII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, ze starszemu czlowiekowi sie nie wytlumaczy, ze tak dzialaja oszusci. Na starosc ludzie traca umiejetnosc wychwytywania sytuacji/zachowan niebezpiecznych... Pewnie dlatego prawie zawsze otwieraja obcym drzwi i na druga strone ulicy przechodza srodkiem jezdni, chociaz pasy sa kilka metrow dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dziwi, że oszuści nie odpuszczają? Tyle akcji, a oni nadal naciągają. Nie ma kar za to? Czy tylko symboliczne? Rok za 100.000zł? Kogo tym odstraszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego "Policję" wielką literą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...