Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czasami myślę że dla samego eksperymentu warto by tymczasowo podzielić Polskę na dwie części. Powiedzmy A i B. W pierwszej urządzić wszystko tradycyjnie, według zasady sojuszu tronu i ołtarza. A w drugiej coś na wzór Francji. Albo innego lewackiego kraju. I zobaczyć co z tego będzie, która część lepiej sie rozwija. To będzie ciekawa obserwacja. Myślę że wyniki eksperymentu dadzą odpowiedzi na wiele pytań.
Nie trzeba takiego eksperymentu - po prostu postaw obok siebie Polskę i Francję i masz odpowiedź, który kraj się lepiej rozwija.
No. Byłem we Francji. Kilka razy. I widziałem ten ich "rozwój". Paryż wygląda coraz bardziej jak Bagdad. To ja już wolę polskie rozwiązania.
Też byłem w Paryżu. W ogóle w wielu miejscach we Francji. Nie byłem za to w Bagdadzie, więc ciężko mi się odnieść. Tylko co to ma do rozwoju???
Ech, chyba jesteś ciężko kapujący. Tam nie ma żadnego rozwoju. Syf i powolny upadek. Może kiedyś rozwój tam był. Dziś połowa Francji to islam. No chyba że islam uznajesz za rozwój.
Nie. To ty patrzysz na Francję przez pryzmat religii, a to z rozwojem ma niewiele wspólnego. Może jedynie taki, że im więcej religii w państwie, tym rozwój mniej dynamiczny, a czasem wręcz regres. Gospodarczo (bo rozumiem, że o takim rozwoju mówimy) jesteśmy daleeeko za Francją.
Do czasu. To też powoli się zmienia. Macron zajedzie im do reszty gospodarkę. To już nie ta Francja co kiedyś.
Ale i tak wyprzedza nas w rozwoju o lata świetlne!
Ale Francja nie ucierpiała na II wojnie światowej tak jak Polska: 1/ u nas kompletnie zniszczony przemysł i rzemiosło, 2/ u nas rozszabrowana przez komunistów wieś, 3/ u nas wymordowana inteligencja, 4/ u nas zniszczone rodziny i zostawione bez dachu nad głową, 5/ u nas dziesiątki lat stracone przez życie pod sowieckim butem. Francuzi mogli się rozwijać nieprzerwanie przez te wszystkie lata.
piss bardziej zniszczył polskę w 7 lat niż niemcy podczas drugiej wojny światowej.
 Widzę, że masz problemy zdrowotne? Z postrzeganiem? Współczuję ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratuszowo-dewelopersko-żużlowego który sprawuje władzę w Lublinie. Apeluję do wszystkich, aby rozmawiali ze swoimi znajomymi i przekazywali tę informację komu się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...