Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinowi do metropolii jeszcze daleko

Utworzony przez gosciu z wlkp, 4 stycznia 2010 r. o 21:06 Powrót do artykułu
Lublin pomagal RZeszowowi uczelnie profesorowie a teraz jak wygladacie jak nieudacznicy z taka kultora historia miasta .Wlodarze ostatnich 20 lat i POLITYCY powinni WISIEC za spodnie oto nieedacznicy lub sprzedawczyki rozwoju miasta LUBLINA miec kapital 9-10 pozycja w kraju i tak doprowadzic to piekne miasto do takiej pozycjy .Kochani Lublinianie wy.......e tych NIEUDACZNIKOW a najwiekszy ZAL ze P_RU*SZON doprowadzil Lublin do TEJ POZYCJI WSTYD juz temn pan nie powinien mieszkac w Lublinie nie ma honoru NIEUDACZNIK gorszy jak 1 sekretarz Kozdra z Koszalina za komuny .Mlodzi Ludzie biezcie sprawy w swoje rece a nie penisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba prawda,bo wjezdzając do centrum Rzeszowa czuje sie podobny klimat,jak w centrum Warszawy a w Lublinie no cóż przejazd od Biłgoraja do Warszawy przez cały Lublin sprawia wrażenie fatalne.chyba wielka szkoda że nie ma woj.Zamojskiego bo Lublin jesli cos bierze to dla siebie a region musi radzic sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma za to tandetne ramki na tablice rejestracyjne i żałosne tabliczki "miasto inspiracji". Do czego ? Nawet szopka w tym roku jest fatalnie kiczowata, po prostu dno i wodorosty. Przy takich miastach jak Bydgoszcz, Wrocław czy Gdańsk Lublin to nie jest Polska B. To jest Polska głęboko w D....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to czarni wszystko kropią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli tak nisko stoimy to pytam jacy dziennikarze to pisali i na czyje zamowienie .Dziennikarz ktory pisal ten artykol TENDENCYJNIE przeciwko Lublinowi pokazuje najgorszy wycinek Lublina wrecz wioske ul Wapienna to wizytowka Lublina to artykol ANTYLUBELSKI ,Pytam czym ten Rzeszow zaskarbil ranking w prezencie gotowe Lotnisko gotowe Autostrade gotowe obwodnice czytaj KASE .Dostaje oczoplonsow jakie HA.....stwo robio wizerunek Lublinowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo lublin zawsze wsią był i wsią pozostanie. Czego innego się spodziewać. Przejeżdzam czasami przez to zasyfione miasto i żal mi się robi jak widzę tych smutnych powykrzywianych w jakichs dziwnych grymasach ludzi, brud, szarość, ogólną rozpacz.. Według mnie lublin powinien być poza takim rankingiem, choć może to i dobrze że jednak się znalazł bo wiele osób ma przynajmniej satysfakcję że tak niskie ma notowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w Lublinie dosyć często, tak samo jak w Rzeszowie. Oba miasta mają do zaoferowania ciekawe miejsca turystyczne. Kin jest podobna ilość. Natomiast co się od razu rzuca w oczy w Rzeszowie, a czego nie ma Lublin, to na przykład czystość miasta oraz dobre drogi. W Rzeszowie ma się też uczucie, że to miasto jest bardzo przytulne do mieszkania. A Rzeszów w obecne święta po prostu wygląda super i nie odbiega wiele od najlepiej udekorowanych miast w Polsce. Po prostu widać, że włodarze dbają o mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, obstawialam Dzierżawną. A to Wapienna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin powinien Kasowac cala kase regionu a nie inni . Widze tendencyjne wpicy Antylubelskie pewnie buraki z Rzeszowa wpisuja jacy oni sa wazni razem z ze Smega dziennikarzem od sraczki ktory nie pokazuje przedmiesc Bialegostoku, Rzeszowa metropolii ha hi miasto doklejonych wiosek aby nas bylo duzo jest Cudak Tusk jest cudowne miasto metropolia Rzeszow .Gomulka z Kania zamiast wojewodstwa Lwowa zrobil metropolie Rzeszow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Jestem w Lublinie dosyć często, tak samo jak w Rzeszowie. Oba miasta mają do zaoferowania ciekawe miejsca turystyczne. Kin jest podobna ilość. Natomiast co się od razu rzuca w oczy w Rzeszowie, a czego nie ma Lublin, to na przykład czystość miasta oraz dobre drogi. W Rzeszowie ma się też uczucie, że to miasto jest bardzo przytulne do mieszkania. A Rzeszów w obecne święta po prostu wygląda super i nie odbiega wiele od najlepiej udekorowanych miast w Polsce. Po prostu widać, że włodarze dbają o mieszkańców.
Lubelski nepotyzm i kolesiostwo jest na pierwszym miejscu w Polsce.Władze nie potrafią niczego dobrego zrobić poprostu potrafią tylko naśladować innych co im wcale nie wychodzi na dobre bo inna mentalność i inne uwarunkowania. Ale czego wymagac jacy wyborcy tacy gospodarze "bierny mierny ale wierny " to jest hasło przyświecające przy urnach wyborczych więc do Rzeszowa im bedzie daleko . Wymyślają głupoty a nawet w osiedlach nie potrafią wzajemnie wspólpracować aby było lepiej i jeszcze kolesie to najlepsi doradcy obecnej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś zawsze będzie wsią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten ranking robiły fajtłapy... Warszafffka to gówniane miasto z budami w centrum jak w parczewie i lumpami na przystankach... a Lublin był będzie i jest stolicą Polski wschodniej i oprócz Krakowa południowej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina ale studiuje i mieszkam w Rzeszowie. I muszę się niestety zgodzić z tym co jest w artykule. Bo mimo że Lublin ma więcej mieszkańców od Rzeszowa to szczerze powiedziawszy daleko mu do Rzeszowa pod względem jakości dróg, miejsc pracy, atmosfery i wyglądu. Po prostu władze Lublina powinni wziąć się do roboty i coś zrobić z tymi dziurawymi ulicami bo niedługo to w ogóle Rzeszów zostawi go daleko w tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Bo lublin zawsze wsią był i wsią pozostanie. Czego innego się spodziewać. Przejeżdzam czasami przez to zasyfione miasto i żal mi się robi jak widzę tych smutnych powykrzywianych w jakichs dziwnych grymasach ludzi, brud, szarość, ogólną rozpacz.. Według mnie lublin powinien być poza takim rankingiem, choć może to i dobrze że jednak się znalazł bo wiele osób ma przynajmniej satysfakcję że tak niskie ma notowania.
napisał wieśniak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
napisał wieśniak....
napisał mieszkaniec metropolii... Było by mi ciebie żal, gdyby nie to że większość miast woj. lubelskiego to takie same dziury jak lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma swój Motor, kiboli, skorumpowanych działaczy, czego nie ma np. Rzeszów czy Olsztyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dużo wsioków się nazjeżdżało do Lublina i to dlatego, ta mentalność wsioków niby z miasta....uch!!! tylko o sobie myślą-wszak ich marzenie się spełniło!!-są w mieście!!!!........ nie ma nawet o czym rozmawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
ten ranking robiły fajtłapy... Warszafffka to gówniane miasto z budami w centrum jak w parczewie i lumpami na przystankach...
Koleś widzę że znasz Warszawę tylko przez szybę busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie ma się co obrażać fakty są faktami!!!! Wybieramy cwaniaków-nieudaczników którzy mydlą oczy przed wyborami wzniosłymi hasłami, po wyborach gdy już obsadzą stołki swoją rodziną i znajomymi zapominają o wyborcach i taki mamy efekt jaki mamy!!!! Mamy znane i cenione uczelnie wyższe na których kształcą się młodzi ambitni i twórczy ludzie - ale co z tego "nie dla psa kiełbasa" STARZY TĘPACY OD LAT SIEDZĄCY PRZY KORYCIE DOSYĆ ENERGICZNIE TĘPIĄ MŁODĄ KONKURENCJĘ I MŁODZI WYKSZTAŁCENI LUDZIE PO LUBELSKICH UCZELNIACH BUDUJĄ POTĘGĘ WARSZAWY!!!! PO TO POWSTAŁY PARTIE POLITYCZNE BY SKŁÓCIĆ SPOŁECZEŃSTWO -WIADOMO GDY JEST BAŁAGAN ŁATWIEJ RZĄDZIĆ A RACZEJ DOSTAĆ SIĘ DO KORYTA BO BY RZĄDZIĆ NALEŻY MIEĆ CEL I WIZJE A W SZCZEGÓLNOŚCI AUTORYTET W SPOŁECZEŃSTWIE!!! OD LAT JEDYNE INWESTYCJE NA LUBELSZCZYŹNIE TO HIPERMARKETY KTÓRE ODBIERAJĄ PRACĘ POLAKOM ZALEWAJĄC NAS CHIŃSKĄ TANDETĄ!!! WŁADZO PORA SIĘ OPAMIĘTAĆ I ZADBAĆ O LUDZI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Lublinie ostatnio pierwszy raz od 8 lat i niestety w świąteczne dni przyjrzałem się dokładnie drogom ich oznaczeniom. Wrażenia POtwornie przygnębiające, POtworna POrażka i masakra. Gorsze wrażenie na mnie zrobił tylko Włocławek, Starachowice i Wałbrzych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...