Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co? Powiecie że znowu Naczelnik Państwa bredził w Szczecinie, że spółdzielnie to POzostałość upiora Komuny i trzeba szybko znowelizować prawo? To trzymajcie się za POrtfele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinni zlikwidować te spółdzielnie, własnościowe mieszkanie, ale trzeba przecież płacić na utrzymanie tych pseudo spółdzielni. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Powiecie że znowu Naczelnik Państwa bredził w Szczecinie, że spółdzielnie to POzostałość upiora Komuny i trzeba szybko znowelizować prawo? To trzymajcie się za POrtfele
 "Naczelnika Państwa" w Polsce nie ma. Natomiast jest prawdą, że spółdzielnie mieszkaniowe to jest jakaś pozostałość PRL i to okropna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydniczek - no no, była żem przekonana żeś rasowy Komuch 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydniczek - no no, była żem przekonana żeś rasowy Komuch 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydniczek - no no, była żem przekonana żeś rasowy Komuch 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydniczek - no no, była żem przekonana żeś rasowy Komuch
 Wieczne wymysły. Pisało się nie raz, że nie każdy, komu nie podoba się "klerykalizm" w Polsce, to od razu tzw. "lewak".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mówił to powinien zlikwidować a skoro tęgo nie zrobił znaczy się że spółdzielnie mieszkaniowe są przechowalnią nie tylko ludzi PO ale również PiS więc nie będzie robił krzywdy swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to ynwestory kurnikowe, których jeszcze nie zatopiły rosnące mini-ratki? Ciągle mają nadzieję, że uda im się przerzucić koszty utrzymania kurników na najemców? Pogadamy po zimie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY W TYM PAŃSTWIE KAŻDY JUŻ SOBIE ROBI CO MU SIĘ PODOBA NA ZASADZIE TAMCI PODNIEŚLI CENY TO I MY MOŻEMY A CIEMNY LUD BEZ GADANIA ZAPŁACI IDZIE JESIEŃ CZAS NA STRZYŻENIE BARANÓW XDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za 49m miałam 750 teraz 850 dramat . I też czuby :/ ale cóż zrobić jak wszystko w górę poszło muszą na kim zarobić jak przyjęli Ukraińców do naszego państwa ja rozumiem że są w potrzebie ale nie naszym kosztem... I ztego co wiem mają nie 500 plus a 600 i wieksze rodzinne niż nasze polskie dzieci !!! Absurd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Proszę Państwa, ceny rosną. Tak, ceny rosną, ja sobie zdaję z tego sprawę. Ale Państwo musicie mieć świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny.“
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie chce byc w Unii Europejskiej to trzeba placic. Ale przynajmniej bez wiz mozecie podrozowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...