Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marian Kowalski znowu stanie przed sądem. Za „liściowanie”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2018 r. o 15:21 Powrót do artykułu
Maryan dzisiaj w Lidlu na Koncertowej promocja zębacza byłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mister Marian jako prawdziwy Polak je tylko typowo polskie danie czyli kebab od prawdziwego polaka i jak on to mówi do skundlonego i niemieckiego Lidla nie chodzi ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian jezt gruby, sily nie ma, postarzal sie i mysl mu stępiala, czemu on nie pojdzie do jakiejś pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian jezt gruby, sily nie ma, postarzal sie i mysl mu stępiala, czemu on nie pojdzie do jakiejś pracy
 Bo chce być "prezydętem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi do Lidla nie raz go tam widzieli,ja widziałem go dwa razy co najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo się panoszy. Nie mozna nawet ponarzekać na smierdzacego kebaba bo zaraz prokurator. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza strasznie nie lubi konkurencji. Tak ostentacyjne i tuż przed wyborami próbować zamknąć usta jednemu z przeciwników politycznych układu, to już totalitaryzm pełną gębą. Swoją drogą, to i tak wersal w porównaniu na ten przykład z 8 latami bezpodstawnego przetrzymywania w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym śp. Krystiana Brolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian jest na sznurku sekty chojeckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co kebab u Prawdziwego Polaka prowadzi ?  " Niech mnie w dumę pocałują. Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie skina – mówił Kowalski"  Nie no, chyba nic złego nie powiedział ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziecie go teraz gnoić bo jest Polakiem?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dureń, sterydy łeb mu zryły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do celi z murzynami bym go wsadził. Może ny mu się spodobalo?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi do Lidla nie raz go tam widzieli,ja widziałem go dwa razy co najmniej
Znaczy się, że żyje, bo je i pije. Kontrkandydaci też są widywani w sklepach tej samej sieci i jakoś nikt tego publicznie nie podnosi. O co chodziło więc w tym wpisie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk najwcześniej na jesieni, jak już przestanie być prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura dyktatura prawie jak w Rosji konkurenta mikro zwalczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo, to co prawda strachliwy, ale też bezczelny i nietolerancyjny wbrew pozorom stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha maryjan bój się Boga jedynego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśli jak Wałęsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rebe Marian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogoż ta władza ma się niby obawiać? Tego pajaca Kowalskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...