Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz na Ratusz w obronie prezesa MPWiK

Utworzony przez Beret, 23 stycznia 2009 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Prezes chodzi na smyczy związków, więc związki go bronią jak "swojaka". Jaki inny prezes pozwoliłby, by w dobie takiego kryzysu, gdy sieć wod-kan miasta potrzebuje olbrzymich inwestycji, podwyższać pracownikom pobory z pieniędzy pochodzących z podwyżki cen wody i ścieków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli prezes złamał prawo ,to już go nie powinno być na tym stanowisku.Sam powinie ustąpić, a tak woda od niego będzie niesmaczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WCZORAJ PREZYDENT USA OBAMA ZAMROZIŁ PENSJE URZĘDNIKÓW. TAK ROBIĘ NAJLEPSI.JEST KRYZYS JAK CI TAM Z TEGO MPWIK-u CHCĄ WIĘCEJ TO TRZEBA WZIĄĆ DRUGI ETAT A NIE PODWYŻSZAĆ CENĘ WODY I ŚCIEKÓW BO PRZECIEŻ TO SPÓŁKA MIEJSKA CZYLI NASZA A MIESZKAŃCY MAJĄ DOŚĆ PODWYŻEK.A W KOŃCU JAK SIĘ NIE PODOBA TO MOŻNA SIĘ ZWOLNIĆ ,NIKT TAM NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁĘ.NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH A KOMPETENTNYCH TAM ZA DUŻO NIE WIDZIAŁEM ,A ZAŁATWIAŁEM TAM PARĘ SPRAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby p. Prezydent Wasilewski na takie świństwo pozwolił ! To skandal ! Przepraszam ubogich i biednych mieszkańców Lublina za to, że glosowałem na tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan fijołka przyspawany do swojego stołka! Pseudozwiązkowcy - kosy na sztorc i marsz na Ratusz! A tak na poważnie, ile jeszcze czasu upłynie kiedy zrozumiecie, że ten pan ma w głębokim poważaniu wasze sprawy, robi to co każdy prezes ale za największe w Lublinie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Fijalka - osoba PRORODZINNA, PROPRACOWNICZA, PROLUBELSKA!!! Dobry menager i dlatego kole w oczy, duzo chetnych na stoleczek, niestety bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat! A podwyzki sprawa prosta, czego nikogo nie kole, jak inni (pielegniarki, nauczyciele, strazacy itd) chca podwyzek, bo ceny ida w gore - to tez z Waszych podatkow - ale to juz trzeba pomyslec, prawda? My nie zyjemy sama woda, zreszta za nia tez placimy yle samo co Wy, wiec nie dziwcie sie podwyzkom jak wszystko drozeje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może "dziennik" przypomni jaka jest stawka w metropolii Lublin za odprowadzenie ścieków.Wg dzisiejszej informacji w "nowinach rzeszowskich" tam jest to 2,99 zł/m3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezes Fijalka - osoba PRORODZINNA, PROPRACOWNICZA, PROLUBELSKA!!! Dobry menager i dlatego kole w oczy, duzo chetnych na stoleczek, niestety bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat! A podwyzki sprawa prosta, czego nikogo nie kole, jak inni (pielegniarki, nauczyciele, strazacy itd) chca podwyzek, bo ceny ida w gore - to tez z Waszych podatkow - ale to juz trzeba pomyslec, prawda? My nie zyjemy sama woda, zreszta za nia tez placimy yle samo co Wy, wiec nie dziwcie sie podwyzkom jak wszystko drozeje!!!!!
ŁUBUDUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU TO JA PANIE PREZESIE GOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie będzie od marca 3,69 zł !!!!! Ale w Rzeszowie nie mają tak wybitnego fachowca który dbałby tylko o swoją i swoich pracowników kieszeń a mieszkańców miałby głęboko w du.... bo i tak nie mają wyboru to niech płacą ile sobie ustalę!!!! W końcu ja tu rządzę bo jestem monopolistą a jak komuś się coś nie podoba to niech sobie wybuduje studnię i szambo!!! Taka jest filozofa naszego niezatapialnego prezesa i naszego kochanego prezydenta !!Dziękujemy panowie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Może "dziennik" przypomni jaka jest stawka w metropolii Lublin za odprowadzenie ścieków.Wg dzisiejszej informacji w "nowinach rzeszowskich" tam jest to 2,99 zł/m3.
Ciekawa stronka - http://www.cenawody.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taczki na zbyciu! Oddam do MPWIK ZA DARMO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezes Fijalka - osoba PRORODZINNA, PROPRACOWNICZA, PROLUBELSKA!!! Dobry menager i dlatego kole w oczy, duzo chetnych na stoleczek, niestety bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat! A podwyzki sprawa prosta, czego nikogo nie kole, jak inni (pielegniarki, nauczyciele, strazacy itd) chca podwyzek, bo ceny ida w gore - to tez z Waszych podatkow - ale to juz trzeba pomyslec, prawda? My nie zyjemy sama woda, zreszta za nia tez placimy yle samo co Wy, wiec nie dziwcie sie podwyzkom jak wszystko drozeje!!!!!
Ty jesteś jednym ze związkowców.W tych waszych wypocinach było takie słownictwo.Dobry menager i osoba prorodzinna.To na samym starcie się wzajemnie wyklucza.To nie jest firma rodzinna tylko komunalna.Co wy go tak bronicie. Zeby zajmować stanowisko ,to najpierw trzeba zbadać czy złamał prawo.Wy już to wiecie,że nie.A prezes przypomina sobie inne fakty.Najpierw mówił ,że od 2005 roku zasiadał w zarządze.Później mu się przypomniało,że od 2001 był viceprezesem.CBA powinno zbadać powiązania.Ile pieniedzy przepłynęło miedzy tymi instytucjami i KUL-em.Jeśli tak było czy mial do tego prawo .Ta afera to taka lubelska iran gate.Tylko wszyscy to tak rozpatrują,żeby nie zrobić mu krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...