Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości 2021 w Lublinie. Zapadła decyzja co do organizacji

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 7 czerwca 2021 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Przecież nie dalej już jeden w zeszłym tygodniu był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie że się odbędzie. Moje córy już pytają, czy w tym roku znowu będzie "tęczowa procesja". XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-Homo-Niewiadomo z Jakubowic jak zwykle za a nawet przeciw, czyli znowu będziemy mieć kombinacje Bezideowego Zakłamańca jak PR-0wo wymanewrować P0między partyjną linią "P0stęP0wą" a P0pulizmem umizgania się do przeciwników marszu, którzy na dewelo-folwarku stanowią większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się może zastanówcie jak to jest, że jest tyle różnych marszy, procesji, itd., a ludzie albo w nich uczestniczą, albo są one im obojętne, a te wasze marsze budzą takie kontrowersje i niechęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soros znowu sypnął groszem? Dla niektórych to będzie obecność obowiązkowa. Współczuję im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie że się odbędzie. Moje córy już pytają, czy w tym roku znowu będzie "tęczowa procesja". XD
 Jak Czemp w "Szczęsliwego Nowego Jorku"  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu gówno będzie latać w gówno. Jasiu Łopata na spędzie dziwadeł. Buhahahaha chyba incognito
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu gówno będzie latać w gówno. Jasiu Łopata na spędzie dziwadeł. Buhahahaha chyba incognito
 Jeśli nie przyjdziesz, to nie będzie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się może zastanówcie jak to jest, że jest tyle różnych marszy, procesji, itd., a ludzie albo w nich uczestniczą, albo są one im obojętne, a te wasze marsze budzą takie kontrowersje i niechęć.
 No zastanawiające jest, że pokojowa manifestacja ludzi pozytywnie nastawionych i głoszących pozytywne przesłania, wzbudza tyle agresji. Czego się tak boicie? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie że się odbędzie. Moje córy już pytają, czy w tym roku znowu będzie "tęczowa procesja". XD
Jak Czemp w "Szczęsliwego Nowego Jorku"  ???
 Cóż, skoro przytaczasz ten film w takich okolicznościach, oznacza tylko że za grosz nie zrozumiałeś tego filmu. Bywa. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponownie smród w Lublinie. Na ten dzień zasłonię okna, aby do domu przypadkiem nie wpadło tego syfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzez takie " marsze" osiągają odwrotny skutek. Robienie tyle szumu z problemu, którego nie ma problem ten powoduje. Inna sprawa jest to , że może nie chcą ale muszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się może zastanówcie jak to jest, że jest tyle różnych marszy, procesji, itd., a ludzie albo w nich uczestniczą, albo są one im obojętne, a te wasze marsze budzą takie kontrowersje i niechęć.
I to jest właśnie dowód na to, że są potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponownie smród w Lublinie. Na ten dzień zasłonię okna, aby do domu przypadkiem nie wpadło tego syfu.
Zasłoń i kiś się we własnym smrodzie. Nie jestem agresyny - odpowiadam jedynie na twoją małość i zacietrzewienie w twoim stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o niechęć tylko o terror większości za pomocą mniejszości. Mają nas trzymać za gardło i trzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o niechęć tylko o terror większości za pomocą mniejszości. Mają nas trzymać za gardło i trzymają.
No to teraz konkretnie - jak się objawia to trzymanie cię za gardło przez środowiska LGBT? Ja, heteryk, jakoś kompletnie tego nie odczuwam, by mnie osoby LGBT w jakikolwiek sposób tłamsiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marsz dewiacji a nie równości. W czym ta równość ma się objawiać, że co wszyscy będziemy tego samego wzrostu takiej samej wagi a może że mamy wszyscy po równo jeść.
Gdybyś nie podchodził do tematu jak pies do jeża, to może zrozumiałbyś o co chodzi tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczek stracił kontrolę nad Marszem. Pozdrowienia z Brukseli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOPATA... HETMAN.... ZSL... będą nieśli transparent z hymnu PSL - Roty? "...tak nam dopomóż BÓG" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOPATA... HETMAN.... ZSL... będą nieśli transparent z hymnu PSL - Roty?  "...tak nam dopomóż BÓG" ???
 Ale co ci "Rota" nie pasuje? Jeszcze kilka dni temu z lubością ją cytowałeś pod innym artykułem. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...