Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obwoźny cyrk z Polski zjedzie do Lublina , za tydzień inna miejscowość będzie gościła tych samych zboczeńców i wywrotowców z ub, kod, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowska kasta sk*******w!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ta szopka? I tak było wiadomo że przejdą. A kibole już się cieszą że się wyżyją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widzicie dlaczego trzeba to sędziowskie gówno wypierdzielić w kosmos??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cały dzień zamknięty będzie przy okazji Ogród Saski. Chory świat - sodomici górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki, uspokójcie się. Złość piękności szkodzi. Polecam melisę, sok z aronii. Może jakimś ciasteczkiem przegryziecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten czas zabrać żone, dzieci i wyjechać poza Lublin innej rady nie ma. Świat staje na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba!
 Jakieś działania chcesz lub podejmujesz aby LGBT nie odziaływało na Twoje życie, czy tylko krytykujesz i obrażasz innych ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten czas zabrać żone, dzieci i wyjechać poza Lublin innej rady nie ma. Świat staje na głowie
 Jakbyś miał żonę to byś wyjechał, a tak pewnie znowu z kolegami pójdziesz podglądać przyjezdnych chłopców bo sprawia co to jakąś dziwną frajdę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno pytanie do LGBT. Czy tymi znienawidzonymi przez wszystkich marszami chcecie ocieplić czy obrzydzić swój wizerunek. I nie chodzi tu o to że wy wolicie z chłopcem czy dziewczynką bo to powinny byc wasze prywatne sprawy i nikomu nic do tego. Chodzi o to że za chwile inni ludzie nie będą was tolerować , oni po prostu was znienawidzą. Sami się o to prosicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pompowanie tematu Marszu Równości trwa w najlepsze! Który to już artykuł, bo się pogubiłam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Pis popiera organizacje marszów równości: ***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam nie przeszkadza że lubią sobie w bagienku podłubać i tego typu dewiacje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i na zdjęciach ten Judasz były ksiądz, który idąc do seminarium i przyjmując święcenia nie wiedział co do grzech sodomski. Nie był świadomy, że kościół potępia czyny homoseksualne, dopiero po kilkunastu latach to zrozumiał :) a teraz robi z siebie celebrytę, jaki on nowoczesny i wyzwolony. Szanować trzeba wszystkich ludzi ale czyn grzeszne wytykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne musi być twoje życie jeśli wszystko ci się z dłubaniem kojarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lubelak; Ogrodu Saskiego nie zamykają z powodu uczestników marszu. Zamykają z powodu spodziewanych zadym, które z całą pewnością będą wywoływane przez bejsboli i "prawdziwych patriotów". Przecież ta dzicz jest zdolna powyrywać wszystkie drzewa z korzeniami. ***s://***youtube.com/watch?v=SLDARfKaKNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i na zdjęciach ten Judasz były ksiądz, który idąc do seminarium i przyjmując święcenia nie wiedział co do grzech sodomski. Nie był świadomy, że kościół potępia czyny homoseksualne, dopiero po kilkunastu latach to zrozumiał :) a teraz robi z siebie celebrytę, jaki on nowoczesny i wyzwolony. Szanować trzeba wszystkich ludzi ale czyn grzeszne wytykać.
 A czy Ty wyjąłeś już belkę z oka swojego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie równość dla mnie, heteroseksualnej. Jak ktoś mnie obraża nazywając homofobem, to dobrze, a jak ja nazwę pedała pedałem, to już źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyliśmy sędziny ze zniczami. Przeżyliśmy zaKODowane łby. To i tęczę przeżyjemy. Polaków nie da się tak łatwo wyprowadzić z równowagi. Na razie jedynie lemingi ŚWIRUJĄ i tak trzymać ;) Im więcej ich pochodów i rzucania bluzgami w polskie wartości, tym bardziej przekonują ludzi do Prawa i Sprawiedliwości. Nie zauważyliście tego "miłujący inaczej"? Ja jestem za paradą Świrusów w każdej polskiej miejscowości. Nikt tak nie przekonuje do głosowania na PiS jak oni. Nawet Schetyna to marny robaczek przy nich. Oni są jak Faraoński Żuczek, który toczy te swoje gówienko po okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...