Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek Hetman nagrodzony przez przedsiębiorców

Utworzony przez Valery, 22 lutego 2011 r. o 18:32 Powrót do artykułu
Ja przyznaję Panu Marszałkowi wirtualną nagrodę za tekst o "PLEMIENNYM MYŚLENIU", żywiąc nadzieję, że zidentyfikuje jednostki upośledzone tą przypadłością - w kierowanym przez siebie Urzędzie - i uleczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny to kraj w ktorym nagradza sie ludzi za to co maja robic biorac pensje z naszych podatkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Obywatelem Rzeczypospolitej: mamo chwalą nas, my was, a wy nas. Komuna miała więcej przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o co chodzilo w tym plemiennym mysleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajcie te twarze. Może się to niedługo przydać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagroda za pomoc w przygotowaniu czegoś, czego nigdy nie będzie. Kaktus mi wyrośnie jak będzie darmowy internet w Lublinie. Te biznesmeny, może dajcie jeszcze nagrogę za unowocześnienie cukrowni, bo przed jej rozebraniem została unowocześniona. Zawsze nagroda się przyda i kontakty też. Mordy wy nasze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, trochę klasy. Czy musicie tak włazić władzy bez mydła? Musicie. Inaczej żadnego interesu zrobić nie jesteście w stanie.Tacy z was "przedsiębiorcy" jak i z urzędnika Hetmana. Ta sama mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu Hetman to przedsiębiorca. Miał spółkę piszczącą projekty, teraz prowadzoną przez kolesi. Ciekawe ile procent napisanych przez nich projektów dostało dofinansowanie? Nie ma w tym kraju policji gospodarczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi ten młody chłopak imponuje. Nie chodzi mi o nagrodę, tylko o to, że w przeciągu 2-3 miesięcy "coś" zrobił. Ciągle ma nowe pomysły-niektóre "dojechane" (czytaj-praca urzędników UM w domach), ale idzie "do przodu". Nie pamiętam, który urzędnik w Lublinie/Lubelszczyźnie miał taka charyzmę w działaniu. Droga S17 powstanie dzięki niemu, bo to on ma super relacje z Bieńkowską i wie, jak "wyciskać brukselkę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj boli napisał:
W końcu Hetman to przedsiębiorca. Miał spółkę piszczącą projekty, teraz prowadzoną przez kolesi. Ciekawe ile procent napisanych przez nich projektów dostało dofinansowanie? Nie ma w tym kraju policji gospodarczej?
Co prawda to prawda, spółka dostała dofinansowanie na budowę siedziby na w strefie ekonomicznej, Chopaki z lubelskiego peło też sobie nieźle radzą, kurczaki aż śmigają Dziw że ABC jakieś ospałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...