Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam pomysł na biznes, zrobię konkurs na biznes z nagrodą 20 tysi, a kilkadziesiąt za prowadzenie skasuję z kolegami. Sorry, ktoś mnie ubiegł. A tak serio 20 tys. i rozkręcanie biznesu to jakiś żart, tak jak ten 2 godzinny coaching.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam konkretny pomysł na biznes tylko nikt mi nie chce pomóc. Wymyśliłem dżinsy z rozpiętym ostentacyjnie rozporkiem i szukam producenta. Te portki miałyby dwa zamki, ten z wierzchu z grubym rzucajacym się w oczy suwakiem zawsze rozsuniętym i ten właściwy pod zaszewką... oczywiście zawsze zamknięty :D. Jestem pewien, że to będzie hit wśród małolatów i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dwie dychy biznes ? to hiba repasacja pończoch !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lolo, @realista: to ile według was trzeba mieć pieniędzy na otworzenie własnego biznesu?  czasem można otworzyć biznes i za 5 tys., albo i mniej. jak masz w domu komputer to wiele biznesów możesz rozpocząć z dnia na dzień. tu macie ponad 50 pomysłów na biznes w internecie: ***pomyslynabiznes.org.pl/pomysly-na-biznes-internecie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...