Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz sportowy wydech w aucie? Uważaj, policjanci zarzucili sieć

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 29 września 2022 r. o 11:16 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu się biorą za tych pierdziuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy agrotuning
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc w jakim stanie jeżdżą samochody po Lublinie to jestem zwolennikiem kontrolowania diagnostów , bo przecież to oni rejestrują samochody i dopuszczają do ruchu. Niektóre usterki nie pojawiły się nagle, a w kilku przypadkach tablice rejestracyjne były nieprawidłowej wielkości lub nie prawidłowo zamocowane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim niby stanie ?! fury zapieprzaja coraz lepsze,  co ma diagnosta do tablic? wystarczy aby policja nocą nie tylko w biały dzień zrobiła akcje na ulicach Jana Pawła czy Solidarności  w weekend gdzie patogimbaza jeździ tak ze można prawi jazdy zabrać od ręki .. a tu 10 lat za wydech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim niby stanie ?! fury zapieprzaja coraz lepsze,  co ma diagnosta do tablic? wystarczy aby policja nocą nie tylko w biały dzień zrobiła akcje na ulicach Jana Pawła czy Solidarności  w weekend gdzie patogimbaza jeździ tak ze można prawi jazdy zabrać od ręki .. a tu 10 lat za wydech
 Ja zwróciłem uwagę na samochody,   w których diagności nie sprawdzają emisji spalin, a powinni . Przeróbki w układzie wydechowym też powinni mieć na uwadze. Tablica rejestracyjna gdy nie jest przymocowana w miejscu do tego przeznaczonym , jest na łuku przedniego zderzaka to jest to prawidłowe? Do dyskusji o stanie technicznym aut i nie prawidłowej pracy diagnostów wciskasz nie przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...