Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
matura ustna z j.polskiego i obcego nowożytnego, zgodnie z harmonogramem CKE, będzie się odbywać w szkołach w maju od 4 do 27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja obiektywnej selekcji do gimnazjum- absurd. Nie można porównywać świadectw z różnych szkół, bo oceny są stawiane nieobiektywnie. Jak się powiedziało A i wprowadziło gimnazja, to trzeba powiedzieć B i dać możliwość obiektywnej selekcji. W takim systemie moja dziecka wylądowałaby w rejonowym gimnazjum, które nie tylko, że nie rozwija wiedzy i umiejętności, to nawet je zmniejsza, zaś ponad 50% uczennic szkoły nie kończy, bo rodzi dzieci i ja rzuca po skończeniu 18 lat. Dzięki egzaminowi młoda zdobyła 98% punktów i pomimo zemsty polonistki, mogła pójść do b. dobrego, choć może nie elitarnego gimnazjum i ma szanse na jakąś przyszłość. Skoro jest likwidowany egzamin państwowy (tylko w imię czego?????) to gimnazja powinny wprowadzić własne egzaminy. Świadectwa nie zawsze odzwierciedlają faktyczny poziom uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam, ze likwidacja sprawdzianu szóstoklasisty to bardzo dobry pomysl. Sprawdzian ten niczego za soba nie niesie, poza stresem dla uczniow i ogromem dodatkowej pracy dla nauczycieli. W obecnej syt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...