Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medyczna marihuana w szpitalu przy al. Kraśnickiej. Bardzo dobre wyniki terapii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Zioło lek na stres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez radziwill twierdzi, ze trawa w polsce nie dziala :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Kukizowcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie Kukiz 15,coś zadziałał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród niech sie leczy w kościele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w przypadku choroby, moge założyć działalność gosp. w holandii i tam się leczyć ? chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne? Bo jeśli tak, to jest jakaś szansa na wysłanie chorego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo mamy czekać jeszcze!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dobrze jest palić żeby nie zachowywać profilaktycznie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze moze ktos w końcu pomoże tych choym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz Kukiz15 pokazuje klasę. Lepiej było na nich zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pikieta na temat legalizacji konopi do celów medycznych 4 luty godz. 11 urząd miasta plac Łokietka 1. link do wydarzenia na facebooku: ***s://web.facebook.com/events/136678566835689/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jestem w stanie pomóc zdobyć olejek z zawartością ok 20% THC i 5 % CBD, proszę nie wierzyć w to iż musicie kupić tylko RSO ( z resztą które jest spalone i zwęglone wytwarzane przy pomocy jakiegoś spirytusu czy rozpuszczalników ) Często wystarczy użyć większość ilość kropelek w jednorazowej dawce i tak np. 3 kropelki to daje nam ok 60 %. Jest to sprawdzony olejek, stosowanie jego nie doprowadzi nas do bankructwa ( cena za 10 ml. to 500 zł ) w razie pytań to czekam na odpowiedź tutaj, dla osób zainteresowanych poddam też inny kontakt pozdrawiam FreeMedsForAll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że pan to robi (gotuje)na oleju oliwek...to jest dobry sposób ale nie wystarczy na ilość kanabinoidòw. Jak chcę pan dobry medyczny olej robić to czeba czysty alkohol spożywczy używać! Cena jest też straszna! Ja sprzedaje prawdziwy thc olej za 60 euro! Prosze nie reklamować bzdurą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...