Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miała być praca w Holandii, na miejscu okazało się coś innego. "Poddałam się"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2019 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Nigdy bym nie pojechał do pracy przez agencję czy jakiegoś ogłoszenia, byłem w kilku krajach ale tylko z polecenia znajomych i było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bylo az tak zle jak pisza? Bo kolezanki jej zostaly jednak w holandi - to moze bylo ok a Pani jakas nie teges.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też oszukali bandyci, zapewniali g....ne warunki a brali 400euro miesięcznie za życie w pięcioosobowym chlewie, jeszcze dowalili mi karę za rzekome zniszczenie kotary, która wg nich była warta 125euro. Ta firma to złodzieje i oszuści - inny standard lokali mieszkalnych niż ma być i często inna praca, na miejscu okazuje się że np na magazynie z ciuchami jest 2tyg roboty mimo że mówili że na stałe a potem 'proponują' pracę za 9euro na kwiatach albo mięsie. Nie polecam. Poza tym mają około 30 letnie ford-busy co wożą nimi do roboty-można zginąć jadąc takim gratem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to kilka razy z otto pracowałam w Holandii, i nigdy nie było żadnych problemów. Wszystko miałam załatwione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby nie trafić na oszustów, to lepiej przez agencję jechać. Osobiście ja byłam w Holandii z otto, fajnie było, całkowicie nie narzekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej polaków za granicą wraca z powrotem do Polski ponieważ inwestują Bitcoina tylko śmieszne 250euro a budują od razu biznes na lata rzędu 22.000zł miesięcznie. Teraz każdy może tak zarabiać zobaczcie film wprowadzajacy jak to robią i zapiszcie się bezpłatnie do biznesu na stronie: zarobmilion.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie dać się nabić w butelkę, dobrze jest szukać pracy przez sprawdzone portale. Ja korzystałem z ***s://***ogido.pl Dzięki temu miałem przegląd bardzo różnych ofert. Oczywiście później jeszcze badałem na własną rękę pośredników, którzy oferowali pracę. Tym sposobem udało mi się wyjechać do bardzo wartościowej pracy i pracodawcy, którego się trzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary temat, ale to nie pierwszy i ostatni raz => ***s://glospolski.nl/koniec-umow-smieciowych-w-holandii/ Jak ktoś się decyduje na pracę na takich warunkach to jego wina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...