Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przedszkole na Onyksowej nie będzie miało placu zabaw. To jeszcze gorsze położenie niż sąsiedniego przy Onyksowej, który ma "plac zabaw" wielkości 5x9 metrów. Kto wpadł na tak idiotyczny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkole na Onyksowej nie będzie miało placu zabaw. To jeszcze gorsze położenie niż sąsiedniego przy Onyksowej, który ma "plac zabaw" wielkości 5x9 metrów. Kto wpadł na tak idiotyczny pomysł.
 A prywatne przedszkola mają place zabaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wzrok mnie nie myli to w artykule jest mowa również o placach zabaw :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj uchwała większości rady miasta ws. przeciwdziałania cenzurze, a dzisiaj wycięty wpis o treści: "Budynki przeznaczone pod wynajem nie mają jeszcze odbioru technicznego, co oznacza, że dla realizacji przedmiotu umowy może dojść do sytuacji, w której użytkowanie nastąpi przed dopełnieniem formalności. Czy taka sytuacja jest możliwa? Na pewno była możliwa po przeciwnej stronie inwestycji prowadzonej przy ulicy Dożynkowej." Przecież to nie jest hejt, a zwrócenie uwagi na patogenne praktyki w zakresie deweloperki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na siłę szukać dziury w całym lepiej zauważyć jak duże jest zapotrzebowanie na nowe miejsca. Lepiej wynająć budynki niż jakby miały w ogóle nie powstać te przedszkola. Co do zarzutów, że deweloperzy idealnie wpisują się w przyszłe potrzeby ratusza to zauważyłem, że jest na forum pewna zafiksowana pod tym względem grupka najprawdopodobniej opłacanych trolli wymyślająca pod każdym artykułem podobne teorie spiskowe. Po pierwsze w innych dzielnicach nie udało się wynająć budynków spełniających wymogi, a po drugie na tym też polega biznes aby przewidywać pewne trendy i się w nie wpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na Weglinie i widać ja ta dzielnica szybko się rozwija, zamieszkują ty głównie ludzie młodzi dlatego cieszę się, że powstaną nowe miejsca w tej okolicy i na pewno wielu innych rodziców również odetchnie z ulgą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...