Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2018 r. o 22:17 Powrót do artykułu
Czyli większość w dalszym ciągu mieszka na nasz - podatników - koszt..... pluskwy społeczne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kiedyś pisałem jak w prosty sposób odzyskać dług czynszowy otóż ludzie niepłacący mają mieszkania tak urządzone że ci którzy płacą się nie śni bo zbierają na czynsz a ci się bawią urządzają w najnowsze sprzęty dać nakaz zamiany mieszkanią i tak nie są ich i zaraz znajdą sare żeby się nie przeprowadzaç
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest taka że nie płacą bo miasto musi zapewnić im lokal zastępczy a ich nie ma więc żyją na nasz koszt mają najnowsze komórki tv PSP ciuchy i się śmieją z innych a miasto (Żuk) z tym nic nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umorzyć, całkowicie, wszelkie zaległości czynszowe, tym lokatorom, którzy regularnie walą kupy i robią siusiu na klatkach schodowych i tam rzygają! Robią to samo co ich pieski, a te czynszu nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić prawo i wywalić na bruk wszystkich patałachów albo zezwolić na nie płacenie jakichkolwiek podatków i czynszów. Dlaczego jedni mają być lepsi od innych? Co czyni lepszymi tych niepłacących od tych płacących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalic na zbity pysk   dlaczego  ja mam placic ostatnie pieniadze zeby zaplacic czynsz a potem nie mam z czego zyc  a ktos sobie nie palci pieniazki wydaje na swoje przyjemnosci  i jeszcze  mu umarzaja dlug cholera jasna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...