Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mięso z substancją do udrażniania rur. Ktoś truje psy w Lublinie [drastyczne zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2018 r. o 13:25 Powrót do artykułu
Niektórzy piszą, że to bardzo dobrze. To straszne jakim trzeba być nieczłowiekiem, aby popierać zadawanie śmiecić w takich męczarniach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierci nie śmiecić oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to będę pikusia trzymać na smyczy bo chorych nie brakuje jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and napisał:
undefined napisał:
widzi. mówię : nie posprżata pani po psie,ona: a co się to k# obchodzi.....   sytuacja nr 2 idzie sobie targowa dama z bronowic (ta blond wielkość od pączków na targówku) ze swym a jakże amstaffem lub coś pododbnego, amstaff wali na prywatnym trawniku , mowię: ale prosze sobie pod swoje okno wyprowadzić psa i wąchać odchody, pańcia się śmieje ,pies kończy i nara. wcale się człowiekowi nie dziwie.
To otruj właścicielkę K R E T Y N I E a od psa się odczep, to że nie masz mózgu wcale mnie nie dziwi.
 Sam kretyn jesteś; psa wyżej człowieka stawiasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olol napisał:
undefined napisał:
widzi. mówię : nie posprżata pani po psie,ona: a co się to k# obchodzi.....   sytuacja nr 2 idzie sobie targowa dama z bronowic (ta blond wielkość od pączków na targówku) ze swym a jakże amstaffem lub coś pododbnego, amstaff wali na prywatnym trawniku , mowię: ale prosze sobie pod swoje okno wyprowadzić psa i wąchać odchody, pańcia się śmieje ,pies kończy i nara. wcale się człowiekowi nie dziwie.
1 podejrzany, policja sprawdzić IP
 Podejrzany, że jego pupil paskudzi chodniki i klatki, policja/straż miejska  sprawdzić IP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian123123 napisał:
and napisał:
undefined napisał:
 widzi. mówię : nie posprżata pani po psie,ona: a co się to k# obchodzi.....   sytuacja nr 2 idzie sobie targowa dama z bronowic (ta blond wielkość od pączków na targówku) ze swym a jakże amstaffem lub coś pododbnego, amstaff wali na prywatnym trawniku , mowię: ale prosze sobie pod swoje okno wyprowadzić psa i wąchać odchody, pańcia się śmieje ,pies kończy i nara. wcale się człowiekowi nie dziwie.
To otruj właścicielkę K R E T Y N I E a od psa się odczep, to że nie masz mózgu wcale mnie nie dziwi.
Sam kretyn jesteś; psa wyżej człowieka stawiasz ?
 Od ludzkich śmieci, bezmózgowców, sadystów jak najbardziej pies jest takim samym stworzeniem jak ty i ja też odczuwa strach, cierpienie, radość i tak samo zasługuje na szacunek i życie, zapamiętaj to nie jest przedmiot. Dlaczego mam szanować życie mordercy ? Bo jest człowiekiem o nie skoro on nie szanuje ja też jego nie będę. Widzę że jesteś ubogi emocjonalnie, masz jakieś deficyty zapewne nigdy nie miałeś żadnego kochanego zwierzęcia i nie rozumiesz tej sytuacji, więc nie wypowiadaj się na tematy zupełnie ci obce B A R A N I E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki psiarze nie będą sprzątać po swoich psach to uważam takie działanie za poprawne i należało by to rozszerzyć na inne dzielnice a w szczególności na Czuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dopóki psiarze nie będą sprzątać po swoich psach to uważam takie działanie za poprawne i należało by to rozszerzyć na inne dzielnice a w szczególności na Czuby.
 Czubie z Czubów popieram utylizację takich bezdusznych, bezlitosnych pajaców jak ty. Chciałbyś umierać w męczarniach kiedy flaki wyżera ci kret do rur bo mózg jak widać coś już wcześniej ci wyżarło. Nie myl chamstwa i braku ogłady właścicieli psów z samymi zwierzętami one same do domów się nie pchają a za wykonywanie czynności fizjologicznych (które ty śmieciu też wykonujesz a ktoś mieszkający w okolicach oczyszczalni musi wąchać a potem spływają do mojego Gdańska) chciałbyś karać śmiercią. Kimże ty jesteś bydlaku za kogo sie uważasz za osiedlowego szeryfa bo piszesz jak najgorszy bandyta powiedz jeszcze że jesteś katolikiem bo jeżeli tak to znaczy że niczego z tej wiary nie rozumiesz i jesteś typowym ignorantem. Jeżeli tak bardzo przeszkadzaja ci psy to sie wyprowadź pod miasto na dużą działkę gdzie żaden nie wejdzie ja tak zrobiłem ale po to żeby na moje psy takie świry nie polowały i nie robiły im krzywdy. Pomyśl przez chwilę zanim pokarzesz światu co siedzi w twoim tępym łbie nie będziesz może tak często się ośmieszał a teraz daj głos i obszczekaj mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No to będę pikusia trzymać na smyczy bo chorych nie brakuje jak widać.
a co mówią przepisy, winienieś za każdym wyjściem płacić mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karać, karać i jeszcze karać za sranie po trawnikach, chodzenie pod blokami i pod oknami i sranie, niech psiarze wykupią sobie teren na wyprowadzanie i sranie przez psy, do tego jeszcze z rana taki jeden z drugim idiota wyprowadza pod oknami i ujadanie jego pupilka i o 5-6 rano pobudka nawet i dzieci. Takich baranów to na smyczy razem z ich pupilkami wyprowadzałabym poza miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich ***ow jak ty to.tylko zajebac pomysł czasami zanim coś napiszesz oby spotykał.cie gorszy los tego ci życzę z całego serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka napisał:
karać, karać i jeszcze karać za sranie po trawnikach, chodzenie pod blokami i pod oknami i sranie, niech psiarze wykupią sobie teren na wyprowadzanie i sranie przez psy, do tego jeszcze z rana taki jeden z drugim idiota wyprowadza pod oknami i ujadanie jego pupilka i o 5-6 rano pobudka nawet i dzieci. Takich baranów to na smyczy razem z ich pupilkami wyprowadzałabym poza miasto
 Karać tak ale mordować nie ! Przypomnę tylko chora z nienawiści babo że część terenu po którym łazisz ze swoimi bachorami należy do tych psiarzy i są też częściowo sponsorami placów zabaw z których tak namiętnie korzystasz i tylko od sółdzielni zależy na co wyda pieniądze równie dobrze mogły by to być miejsca do wyprowadzania psów zamiast tych bujaczków i zjeżdżalni. Na marginesie powiem że nic tak nie wkurza jak darcie ryja przez stado bachorów na placach zabaw od rana do wieczora współczuję tym którzy mają blisko okna a w nocy z kolei hordy małolatów ćpajacych, pijących i także drących mordy. To jak widać ci nie przeszkadza ale innym owszem czy wobec tego powinni wymordować przyczyny kretem do rur ? Dobrze że mam to miejskie piekło za sobą teraz mam działkę wielkości kilku bloków, dom i spokój dla siebie i swoich psów oraz żadnych chorych z nienawiści ludzi pod nosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordercę tego SPRAWIEDLIWOŚĆ DOPADNIE. Tylko czekać. Każdy czyn zły znajduje swoje echo w życiu, prędzej czy później. Zegar tyka. ZŁO WRACA. Niechybnie. Tik tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współwinny właściciel pieska który nie zwraca uwagi ze jego pupil chodzi po krzakach i coś zajada. Pilnujcie psy na spacerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
współwinny właściciel pieska który nie zwraca uwagi ze jego pupil chodzi po krzakach i coś zajada. Pilnujcie psy na spacerach.
 Współwinny ?!!! Coś ci się pomieszało przecież ktoś specjalne wabi psy mięsem z trucizną w środku, można psa bardziej pilnować ale w 100% jest to niewykonalne to tak jakby ktoś porozrzucał zatrute cukierki na placu zabaw, w przedszkolu, żłobku jak myślisz co by się stało większość mamusiek też by nie dopilnowała. Nazywanie współwinnym jest ogromnym nadużyciem robiącym z cierpiącej ofiary winnego, zastanów się jakie bzdury wypisujesz współwinna by była gdyby pozwoliła wejść psu na zamkniętą posesję i tam by zjadł np trutkę na szczury w tym wypadku jest to zbrodnia z premedytacją zamierzona i nastawiona na ogromne cierpienie zwierzęcia i jego właściciela. Ludzie trochę empatii, współczucia a wy najchętniej jeszcze dokopalibyście ofiarom. Znieczulica jest ogromna wczoraj ok 22.00 córka wysiadając z autobusu zobaczyła leżącego pod ścianą na chodniku człowieka którym nikt się nie zainteresował. Zadzwoniłem po policję bo był oczywiście pijany ale dało się go dobudzić poczekałem 25 minut w samochodzie do przyjazdu funkcjonariuszy patrząc jak kilkanaście osób przszło nad nim bez zastanowienia a było 2 stopnie mrozu do rana już by nie żył nikt absolutnie nikt nie przystanął nie zadzwonił a gdyby ten ktoś miał wstrząs cukrzycowy objawy podobne jak u pijanego. Co się dzieje z tym chorym społeczeństwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się go złapać i kazać zeżreć tę sama truciznę która truł psy ten zwyrodnialec. To nie jest człowiek tylko potwór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAMIERZYĆ SUKINSYNA I OD RAZU ODCIĄĆ ŁEB....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ktoś podrzuca te trucizny nie bez powodu. Być może podrzuca to osoba, która kiedyś miała pogryzione dziecko przez cudzego psa ? Czy ktoś z Was o tym pomyślał ? Czy chcielibyście, aby Wasze dziecko było pogryzione (lub zagryzione) przez czyjegoś psa ? Nie bronię oczywiście człowieka, który truje psy - ale zawsze jest jakieś "ale". Od razu (jak na komendę) "ukrzyżowaliście" człowieka, który truje psy - a nie zapytaliście: "dlaczego TO robi ?" Albo może po prostu ktoś notorycznie przychodził komuś "pod okno" i piesek się "załatwiał". Dlaczego jest tak, że właściciele psów prawie nigdy nie wyprowadzają pieska pod własne okno, tylko pod cudze ? Czy ktoś z Was chciałby codziennie wąhać odchody cudzego psa/ psów ? Uważam, że w mieście jest zbyt mało wybiegów dla psów i zbyt mała presja na sprzątanie po swoich psach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie lubiący psów to w rzeczywistości ludzie ceniący sobie spokój i czystość oraz nie lubiący syfu, smrodu oraz hałasu. Prawdą jest, że psiarze to jedna z najbardziej aroganckich i bezmyślnych grup. Wytłumaczenie im, że nie każdy chce żyć w syfie psich odchodów oraz nie każdy przepada za psim wyciem, jest równie niemożliwe jak "wyperswadowanie" pijanemu żebrakowi, że nie wzięło się z sobą pieniędzy. Oni po prostu są zbyt tępi. Nie różnią się niczym od tych stereotypowych hindusów z, których każdy się śmieje, że swoje potrzeby załatwiają na ulicy oraz mają obsesję na punkcie krów, którym wszystko wolno. Jedni i drudzy (psiarze i stereotypowi hindusi) zostawiają po sobie wszędzie kupy i są święcie przekonani, że ich zwierzętom wolno wszystko. To właśnie psiarze są winni temu, że psy są i najpewniej będą trute. Nie próbuję tu obrażać porządnych właścicieli psów, którzy są na tyle inteligentni by zdawać sobie sprawę z faktu, że posiadanie zwierzęcia wiążę się z odpowiedzialnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...