Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy bloku w Lublinie skarżą się na pluskwy. "Syn budził się pogryziony"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Wszystko z szaf i posciel zapakowac do worków po smieciach i wezwac ekipe specjalistow. Przyjdą raz lub więcej, ale wytępią robactwo. Sam miałem pluskwy i jak odkarzałem samodzielnie, to po ROKU WRÓCIŁY!! Najlepiej wezwać ekipe która daje gwarancje skuteczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lwowskiej jest ten sam problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w bloku na Kalinowszczyźnie. Problem insektów, w szczególności prusaków istniał (albo istnieje) tu od dawna. Niestety nie wszyscy mieszkańcy chcieli przeprowadzić dezynsekcję twierdząc, że ich problem nie dotyczy. Walczyliśmy z prusakami w obrębie mieszkania-dwóch, ale efekty, wiadomo, marne. Problem zniknął wraz z pojawieniem się w domu kotów. Odkąd mam koty, nie mam robactwa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy ten kwas borowy naprawdę działa ? i jak ? bo ja jestem pogryziona ale specjalista z firmy zajmującej się robactwem niczego nie znalazł i stwierdził że mieszkanie jest czyste . POMOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczer SC2 myjka parowa - skuteczność gwarantowana. Cena myjki parowej ok 400 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lwowskiej 20 w wieżowcu też są, lokatorzy walczą już z tym paskudztwem już od roku, niestety nie ma wsparcia od administracji budynku "ADMINA". Główne źródło pluskiew jest w jednym w mieszkaniu należącym do Gminy Lublin, która wynajmuje je ludziom starszym i nadużywającym alkoholu. Administracja odbija piłeczkę i twierdzi, iż w jej gesti jest tylko dezynsekcja części wspólnej budynku - ok, ja to rozumiem. Ale uważam, iż w myśl ustawy, która mówi, że wynajmujący mieszkanie ma OBOWIĄZEK utrzymywać mieszkanie w odpowiednim stanie sanitarnym - Gmina Lublin powinna ten obowiązek egzekwować- jeśli lokator nie wywiązuje się ze swoich obowiązków Gmina powinna mu wymówić najem mieszkania i eksmitować. W obecnej chwili mieszkańcy tego bloku przeprowadzają zabiegi dezynsekcji w swoich mieszkaniach - ale niestety jeśli mieszkanie stanowiące główne źródło tego robactwa nie zostanie GENERALNIE wyremontowane, ściągnięte stare boazerie - mieszkańcy bloku znowu poniosą koszty a pluskwy jak były ,tak będą. Zapraszam odpowiednie instytucje z Lublina, które zajmują się stanem sanitarno- epidemiologiczym miasta do bloku na Lwowskiej 20 na 7 piętro - tam pluskwy w biały dzień łażą poi ścinach i drzwiach. Mam nadzieję,że Gmina Lublin jako właściciel mieszkania podejmie odpowiednie kroki, które pozwolą w końcu mieszkańcom bloku żyć jak przystało na 21 wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam, ale chyba się pozbyłam, piszę chyba bo na pewno nie mam ok 1 miesiąca, Miałam małe ilości. przeniosłam z mieszkania syna, u nich w całym bloku były. Gdzieś w okolicy lipca, W sierpniu dowiedziałam sie że mogę to mieć, Stosowałam: ziemia okrzemkowa rózne rodzaje chemii na te świństwa, ciuchy prałam w 60 *c, ale najważniejsze to kupiłam parownicę karshera oraz one shot potraktowałam pare razy cały dom na pare to naprawde skutkuje. polecam. pogryzienia miałam sporadyczne, ale już mnie nie gryzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłem dezynsekcję pluskwy w firmie ***s://***stander.pl. Póki co minęły 2 miesiące i problem pluskiew nie wrócił. Skutecznie odpluskwili mieszkanie, choć było trochę problemów z doborem preparatów pod alergiczne dzieci. Polecam tą firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na problem ze szkodnikami, które bardzo ciężko samemu wytępić najlepszym rozwiązaniem jest firma DDD. Tutaj masz firmę Efekt DDD ***efektddd.pl/ , która działa na terenie Małopolski i Śląska. Pan Dawid Markowski robi profesjonalną dezynsekcje z zachowaniem BHP. Ja też miałem ten problem, ze szkodnikami i wiem, że lepiej zamówić firmę, która ma sprzęt i sprawdzone działania. Kontakt: ***efektddd.pl/ Dawid Markowski tel. 600 443 462 fax. 33 870 56 81 e-mail: efektddd@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...