Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy lubelskich miast nie chcą masztów od premiera

Utworzony przez Przemek_Leniak, 7 stycznia 2021 r. o 21:16 Powrót do artykułu
wolą od kanclerza ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojojoj po co of razu zmieniać tytuł - daliście dupy redakcjo - miejcie odwagę wytrwać kpiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do nowego tytułu - za czasów Sztandaru ludu wszyscy musieli chcieć - a dziś już tak nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do jeszcze nowszego tytułu - za czasow Sztandaru Ludu wszędzie musiano chcieć - dziś gdzieniegdzie wolno nie chcieć ;-) mam ubaw dziś z redakcji ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś mnie to nie dziwi ,ze nie którym samorządom nie pasuje Flaga Polska Im bliższa jest flaga niemiecka ,może ewropejska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś mnie to nie dziwi ,ze nie którym samorządom nie pasuje Flaga Polska Im bliższa jest flaga niemiecka ,może ewropejska
Tobie nie pasuje język polski i nikt z tego afery nie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech to będą pomniki, upamiętniające działania PiSs wobec kobiet. Tak żeby nie zapomnieć. Bo Krzaklewskiego i AWS już zapomnieliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...