Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Lublina o wygaszeniu mandatu prezydenta Krzysztofa Żuka (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Złamał prawo zasiadając w spółce prawa handlowego, w której skarb państwa nie posiadał udziałów więc powinien sam zrezygnować z funkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#murem za Żukiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i jego lemingi precz z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypowiadaj się w imieniu ludzi. Oni wypowiedzieli się w wyborach i wypowiedzą się przy następnych. Chyba że PIS zmieni prawo że ludzie których nazwiska zaczynają się na Ż nie mogą startować w wyborach. Inaczej nigdy w Lublinie nie wygrają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten przykład w Olsztynie powszechne było przekonanie, że za gwałt na ciężarnej urzędniczce odpowiedzialna jest ona sama, a nie prezydent miasta, bo będąc w stanie odmiennym mogła się przecież obronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem Żuka który zamiast zająć się swoją robotą,szukał dodatkowych źródeł dochodów.I ciągle mu było mało.Zgodnie z przysłowiem -łapał 3 sroki za ogon.Ale muszę przyznać,że wojewoda (marionetka na sznurku PiSsu) wykonał polityczną robotę.I to w bardzo brutalny sposób.Mówi się,że w ten sposób przygotowuje sobie grunt do najbliższej prezydentury w Lublinie.Myślę,że nie ma na to żadnych szans.PiS już pokazał co potrafi i przyszli wyborcy już nie dadzą się nabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuk prezydent lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#tylkozuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, trzymamy kciuki. Nikt nie zrobił dla Lublina tyle co Pan, dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek kukiełka Kaczki, to jemu powinno się wygasić mandat a nie Żukowi, który dobrze rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk odfrunie do Krasnegostawu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zaje.... prezydent, ja go szanuję bo dużo zrobił dla mojego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w Ratuszu ponad 30 lat ale Takiego Prezydenta ochłapiarza chytrego na pieniądze i to lewe ( nie bułgarskie ) w Lublinie nie było. Wszyscy realizowali zadania budżetowe a nie jeżdżili do warszafki po diety z narad RN PZU> Jak złapali łysego ochłapiarza to POkraki w krzyk : aj waj giewałt. A władza w Polsce to d.... a nie władza . Takiego ochłapiarza za d.... i do paki a nie cyrk z "obrońcami" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Zuk jest chory na raka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk złamał prawo i wojewoda nie miał innego wyjścia skoro koledzy z PO z rady miasta bronią go łamiąc prawo. 260 tys z PZU Życie za udział w radzie nadzorczej chociaż prawo zabrania tego. Mało mu jeszcze było? Ludzie nie mają pojęcia o co chodzi i plotą bzdury. Wojewoda musiał podjąć taką decyzję.Teraz Żuk plecie dyrdymały. Myślał pewnie że PO będzie rządzić wiecznie i te machlojki nigdy nie wyjdą na jaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żuk złamał prawo i wojewoda nie miał innego wyjścia skoro koledzy z PO z rady miasta bronią go łamiąc prawo. 260 tys z PZU Życie za udział w radzie nadzorczej chociaż prawo zabrania tego. Mało mu jeszcze było? Ludzie nie mają pojęcia o co chodzi i plotą bzdury. Wojewoda musiał podjąć taką decyzję.Teraz Żuk plecie dyrdymały. Myślał pewnie że PO będzie rządzić wiecznie i te machlojki nigdy nie wyjdą na jaw.
Bawi mnie to ferowanie wyroków przez pisowskich klakierów. Oh, jacy oni przekonani i z jaką lekkością się wypowiadają o winie Żuka. Pojęcia o prawie nie mają, ustawy pewnie na oczy nawet nie widzieli, wykształcenie pewnie podobne do Misiewicza ale piszą, aż klawisze w klawiaturach się przecierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadoma sprawa - trwa walka o władzę, PiS chce dla siebie władzy absolutnej i nieskończonej stąd te ataki na samorządy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek to najgorszy i najbardziej partyjny wojewoda w historii województwa. Z kolei Żuk to najlepszy prezydent, spośród tych którzy do tej pory rządzili Lublinem. I mam wielką nadzieję, że będzie mógł rządzić przez kolejne kadencje bo naprawdę łezka się w oku kręci, gdy się spojrzy jak Lublin się zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zła decyzja, wyłącznie polityczna !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...