Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy nie chcą magazynu żywności dla ubogich. "Tu powinien powstać parking"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2018 r. o 19:04 Powrót do artykułu
Pamiętam jak w tym budynku był sklep rybny z pysznymi smażonymi rybkami w panierce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają rację, niech pod urzędem miasta zrobią magazyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno juz n kaczki skasowały ubóstwo ,wiec po jakie prącie ten magazyn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam chętnych na tą żywność można ja kupić zaraz po wydaniu a kasa lokowane w pobliskim sklepie na alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy rozwalić jeden budynek gdzie gnieździ się to nowobogackie bydło to i miejsca do parkowania przybędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwali się ci co już dostali dawno , puknijcie się w swoje puste głowy , ciekawy jestem co byście robili jak byście mieli jakiś mega problem życiowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lub zabrać te 500+ tym co kupili za nie samochody to i miejsc będzie pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
podobno juz n kaczki skasowały ubóstwo ,wiec po jakie prącie ten magazyn?
ubóstwo zlikwidowane ale wśród leni rozmnażających sie dla 500+, a nie  każdy umie się tylko leżyć  pieprzyć sie i rozmnażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zapraszam chętnych na tą  żywność można ja kupić zaraz po wydaniu a kasa lokowane w pobliskim sklepie na alkohol
 na alkohol to idzie 500+ idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle na forum dziennika komentarze na poziomie imbecyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świat nie składa się wyłącznie z parkingów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAŃSTWO................................. KATOLIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek najedzony nie wie co to głód i woli aby jego samochód parkował pod oknerm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi że mieszkam w jednym mieście z takimi mieszkańcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać dla niektórych miejsce parkingowe jest ważniejsze od pomagania potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co tak protestują MOGĄ zostać takimi SAMYMI te czasy dobrego nie przyniosą trzeba liczyć na ???? no właśnie na KOGO???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tym by cały plac zaorać i posadzić tam las,bo za malo drzew jest w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wyburzyć bloki. Wtedy ich mieszkańcy będą mogli docenić istnienie tego magazynu, a jednocześnie zyskają tereny pod nowy parking. I wilk syty i owca cała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli kogoś stać na papierochy to stać go też na jedzenie. A jeżeli już tak chcą pomagać to postawić kontener na Litewskim. Patologia będzie miała blisko a mieszkańcy wolne miejsca parkingowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota to Cię zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...