Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Geniusz ten Pitucha. Tyle dróg do wyremontowania w Lublinie, tyle firm pada z powodu koronawirusa a on razem z premierem maszt kolejny będzie stawiał. Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie moż oddać głos przeciw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, myślę, że maszt z flagą to w tym momencie najważniejszy problem w tym mieście i kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci "geniusze" zaraz zaczną maszty z flagami ustawiać piętrowo. Dowodem szaleństwa jest dążenie do ustawiania masztów flagowych w miejscach nisko położonych. Z dawien dawna sztandary i emblematy umieszcza się wysoko - przykładem są także neony i szyldy na dachach biurowców lub nieco niżej poziomu dachu. Zamek Lubelski jest szczególnie dobrym miejscem na umieszczenie flagi państwowej. Są liczne wysokie wzgórza, gdzie można by umieścić sztandar. Umieszczanie flagi państwowej w miejscach nisko położonych może być przejawem jej szarganiem - warto pamiętać o zagrożeniu karnym. Fatalna propozycja lokalizacji - jednak w stylu proponującego. Szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem dowody zbrodni na polskich duchownych i świeckich niezłomnych leżą sobie spokojnie w archiwach NKWD i KGB, a w takich miejscach jak warszawska Reduta Ordona budowane są meczety. Z szacunku do mieszkańców Lublina nie wspomniałem o "ścieżce terenowej" w Górkach Czechowskich. W tym konkretnym przypadku pasuje jak ulał przysłowie "łapaj złodzieja!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem dowody zbrodni na polskich duchownych i świeckich niezłomnych leżą sobie spokojnie w archiwach NKWD i KGB, a w takich miejscach jak warszawska Reduta Ordona budowane są meczety. Z szacunku do mieszkańców Lublina nie wspomniałem o "ścieżce terenowej" w Górkach Czechowskich. W tym konkretnym przypadku pasuje jak ulał przysłowie "łapaj złodzieja!".
 A coś w temacie? Czy tak będziemy sobie walić kupy gdzie popadnie w myśl pomysłu "naasrajmy czymkolwiek i gdziekolwiek"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem patriotyzm,ale z umiarem. panuje pandemia, służba zdrowia ledwie zipie a my wyrzucamy pieniądze na maszty. P. Pitucha to P. Pitucha pomysły z księżyca , ale pisowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że ten Pitucha po laniu jakie dostał w wyborach do sejmu troszeczkę zmądrzał. Ale nie on ja wierny piesek otrząsnął się i dalej liże swego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie dojdzie tego lasu masztów. Moim zdaniem jak są postawione rzadko, to jest to widok interesujący, a jak nastawiają jak szpilek to bardzo spowszednieje i nikt nie będzie zwracał na ten widok uwagi, to będzie przesyt. Powinni oddać te pieniądze na lecznictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem dowody zbrodni na polskich duchownych i świeckich niezłomnych leżą sobie spokojnie w archiwach NKWD i KGB, a w takich miejscach jak warszawska Reduta Ordona budowane są meczety. Z szacunku do mieszkańców Lublina nie wspomniałem o "ścieżce terenowej" w Górkach Czechowskich. W tym konkretnym przypadku pasuje jak ulał przysłowie "łapaj złodzieja!".
A coś w temacie? Czy tak będziemy sobie walić kupy gdzie popadnie w myśl pomysłu "naasrajmy czymkolwiek i gdziekolwiek"?
Dlaczego zamiast użyć wyszukiwarki do weryfikacji słuszności lub błędności argumentów — bez papieru toaletowego brudzisz na forum, forum publicznym?! Jeżeli nie rozumiesz prostych zależności, to ja to zrozumiem, ale  zastępowanie  logiki fizjologią po prostu nie przystoi homo sapiens, homo  sovieticus  również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tym kijkiem też będzie można stukać w okno aby dostać kwitek od lekarza ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zdjęcie walczących mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem dowody zbrodni na polskich duchownych i świeckich niezłomnych leżą sobie spokojnie w archiwach NKWD i KGB, a w takich miejscach jak warszawska Reduta Ordona budowane są meczety. Z szacunku do mieszkańców Lublina nie wspomniałem o "ścieżce terenowej" w Górkach Czechowskich. W tym konkretnym przypadku pasuje jak ulał przysłowie "łapaj złodzieja!".
A coś w temacie? Czy tak będziemy sobie walić kupy gdzie popadnie w myśl pomysłu "naasrajmy czymkolwiek i gdziekolwiek"?
 Dlaczego zamiast użyć wyszukiwarki do weryfikacji słuszności lub błędności argumentów — bez papieru toaletowego brudzisz na forum, forum publicznym?! Jeżeli nie rozumiesz prostych zależności, to ja to zrozumiem, ale     zastępowanie     logiki fizjologią po prostu nie przystoi homo sapiens, homo     sovieticus     również.
 Odnośnie brudzenia na forum to są raczej mocno zróżnicowane zdania. Śmiało można powiedzieć, że wielu userów uważa Ciebie i Twoje "prawdy oświecone" za śmieci. A język którego użyłem miał służyć dosadnemu zwróceniu uwagi ... Twojej uwagi - coś na zasadzie "kiedy wszedłeś między wrony, krakaj jak one". Widać że się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem dowody zbrodni na polskich duchownych i świeckich niezłomnych leżą sobie spokojnie w archiwach NKWD i KGB, a w takich miejscach jak warszawska Reduta Ordona budowane są meczety. Z szacunku do mieszkańców Lublina nie wspomniałem o "ścieżce terenowej" w Górkach Czechowskich. W tym konkretnym przypadku pasuje jak ulał przysłowie "łapaj złodzieja!".
A coś w temacie? Czy tak będziemy sobie walić kupy gdzie popadnie w myśl pomysłu "naasrajmy czymkolwiek i gdziekolwiek"?
Dlaczego zamiast użyć wyszukiwarki do weryfikacji słuszności lub błędności argumentów — bez papieru toaletowego brudzisz na forum, forum publicznym?! Jeżeli nie rozumiesz prostych zależności, to ja to zrozumiem, ale     zastępowanie     logiki fizjologią po prostu nie przystoi homo sapiens, homo     sovieticus     również.
Odnośnie brudzenia na forum to są raczej mocno zróżnicowane zdania. Śmiało można powiedzieć, że wielu userów uważa Ciebie i Twoje "prawdy oświecone" za śmieci. A język którego użyłem miał służyć dosadnemu zwróceniu uwagi ... Twojej uwagi - coś na zasadzie "kiedy wszedłeś między wrony, krakaj jak one". Widać że się udało.
Masz prawo do własnych ocen. Masz prawo przywoływać innych i to nawet jeżeli jest to socjotechnika rodem z czasów otwartej działalności służb wyspecjalizowanych w dezintegracji społecznej. Masz nawet prawo do fizjologii we własnym domu i poza nim. Inni mają prawo do tego, by zwracać ci uwagę, że pewne rzeczy powinno się załatwiać w ustronnym miejscu i najlepiej za zamkniętymi drzwiami. Śmiało napisać można, że za to samo na ulicy wielu  userów  kopnęłoby cię w cztery litery i wysłało do toalety,  nawet tej za przeproszeniem publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...