Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania w Lublinie. Wyznaczą nowe miejsca pod budowę bloków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Jak jakiś czas temu pisalem że remont fabrycznej i MM. Majdanka oznacza powstanie za chwilę w okolicy deweloperki to było wielkie oburzenie. Niestety ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Najpierw zwiększa się atrakcyjność terenu pieniędzmi podatników, robi się deweloperowi za darmo nowe sieci uzbrojenia a następnie deweloper wprowadza się nowe bloki. Tam gdzie nie ma deweloperów nie ma remontów. I tego nie da się ukryć ani zatuszować. Połowa ekipy ratusza to trole lubelskiej developerki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie w pierwszej kolejnosci nalezy zabudowywac tereny blisko centrum. Burzyć rudery i budowac nowe obiekty. Obecnie miasto sie rozlewa na peryferie a atrakcyjne tereny blisko centrum zarastaja pokrzywy. To marnowanie przestrzeni. Obecnie tereny wokół centrum to bangladesz.
I dlatego bloki na Górkach to dobry pomysł ale cebula z Czechowa tego nie rozumie. Woli, żeby wykładać miliony na budowanie dróg w szczerym polu gdzieś na peryferiach Lublina.
 Łabędzi spiew dewetrolli :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róg Cassino i Wojciechowskiej. Tak tam idealnie będą pasowały budynki wysokie na 20, 25 i 30 m w górę. Świetnie się wkomponują urbanistycznie w otaczające je domy jednorodzinne, a planowo wybudują kloce sypialniane na miarę ery postkomunistycznej po prostu strzał w 10-tkę. I ten nowy dojazd Mazowieckiego dla 40tonowych ciężarówek na plac budowy. Wręcz w samych superlatywach popieram, a zarazem aprobuję bezmyślne projektowanie planistów-urbanistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zbudował ktoś osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących z ogrzewaniem miejskim? Chyba czegoś takiego jeszcze w Lublinie nie ma.
 Kto o zdrowych zmysłach podłącza dom do sieci ciepłowniczej .chyba zeby zbankrutować.teraz sa pompy ciepła czy inne sposoby ogrzewania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest. Budują mieszkania w Lublinie jak wściekli, a liczba mieszkańców spada. Każde mieszkanie to średnio 2, 3 osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest. Budują mieszkania w Lublinie jak wściekli, a liczba mieszkańców spada. Każde mieszkanie to średnio 2, 3 osoby.
Wystarczy, że wielopokoleniowe rodziny rozdzielają się - dotychczas wszyscy siedzieli w jednym mieszkaniu/domu, a teraz każdy idzie "na swoje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam przy Nałęczowskiej i MASAKRA w miejscu gdzie budują HVILE PARK. Ulica wąska, a oni rozkopali i postawili pachołki, że ledwo daje się przejechać. Ulica i tak jest bardzo wąska, a tu taka budowa o tej porze roku. Ciemno, jak się wraca z pracy, na ulicy coraz więcej błota i jeszcze łażą robotnicy, których ledwo widać. MASAKRA, boję się jeździć. Może ktoś wie kiedy tam będzie normalny przejazd??? Proszę napiszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...