Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie dla młodych w Lublinie: Chętnych na dopłaty będzie więcej niż lokali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2016 r. o 15:03 Powrót do artykułu
rząd dał za darmo 500+ niech da teraz mieszkania i jeszcze dodatkowego chłopa aby miał siłę robić dzieci dla tych 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny nieruchomości z kosmosu! i na rynku pierwotnym, i na rynku wtórnym... małe mieszkanie do 40/43m2 (dwa pokoje i aneks - bo oddzielna kuchnia to zjawisko niespotykane) to od 4900 w górę! Chyba że ktoś ma ochotę mieszkać przy kunickiego... do tego OBOWIĄZKOWO piwnica - dodatkowe 2 tysiące oraz miejsce parkingowe - ok 15 tysięcy albo i lepiej!!! Do tego mieszkanie trzeba wykończyć, opłacić rachunki... Spoko dostanę dopłatę do kredytu to może jakoś to pójdzie - ale za co to wykończyć? za co później żyć? A układ nowym mieszkań jest masakryczny! drzwi wejściowe prosto do kuchni o.O sory! do aneksu! tyle dobrze jak jeszcze ten aneks jest we wnęce - oczywiście ciemnej, bez okna BEZ SENSU TO WSZYSTKO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ceny nieruchomości z kosmosu! i na rynku pierwotnym, i na rynku wtórnym... małe mieszkanie do 40/43m2 (dwa pokoje i aneks - bo oddzielna kuchnia to zjawisko niespotykane) to od 4900 w górę! Chyba że ktoś ma ochotę mieszkać przy kunickiego... do tego OBOWIĄZKOWO piwnica - dodatkowe 2 tysiące oraz miejsce parkingowe - ok 15 tysięcy albo i lepiej!!! Do tego mieszkanie trzeba wykończyć, opłacić rachunki... Spoko dostanę dopłatę do kredytu to może jakoś to pójdzie - ale za co to wykończyć? za co później żyć? A układ nowym mieszkań jest masakryczny! drzwi wejściowe prosto do kuchni o.O sory! do aneksu! tyle dobrze jak jeszcze ten aneks jest we wnęce - oczywiście ciemnej, bez okna BEZ SENSU TO WSZYSTKO!!
jak dostają po 1-5 tys. za darmo to wcale dla nich nie są duże pieniądze. Fuże to dla tych co orzą za 1500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkania nie spełniają wymogu cenowego MDM bo cena metra kwadratowego za wysoka? Spokojnie, Polak jest zaradny a prawo stworzone jest do tego by kombinować! Przecież można na umowie zaniżyć wartość do wysokości wymaganego w mdm progu a resztę kasy zapłacić "pod stołem". Jaki problem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mieszkania nie spełniają wymogu cenowego MDM bo cena metra kwadratowego za wysoka? Spokojnie, Polak jest zaradny a prawo stworzone jest do tego by kombinować! Przecież można na umowie zaniżyć wartość do wysokości wymaganego w mdm progu a resztę kasy zapłacić "pod stołem". Jaki problem?! Tylko to wersja dla klientów którzy mają grosza trochę w kieszeni a nie dla gołodupców co wszystko na kredyt kupują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fera napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ceny nieruchomości z kosmosu! i na rynku pierwotnym, i na rynku wtórnym... małe mieszkanie do 40/43m2 (dwa pokoje i aneks - bo oddzielna kuchnia to zjawisko niespotykane) to od 4900 w górę! Chyba że ktoś ma ochotę mieszkać przy kunickiego... do tego OBOWIĄZKOWO piwnica - dodatkowe 2 tysiące oraz miejsce parkingowe - ok 15 tysięcy albo i lepiej!!! Do tego mieszkanie trzeba wykończyć, opłacić rachunki... Spoko dostanę dopłatę do kredytu to może jakoś to pójdzie - ale za co to wykończyć? za co później żyć? A układ nowym mieszkań jest masakryczny! drzwi wejściowe prosto do kuchni o.O sory! do aneksu! tyle dobrze jak jeszcze ten aneks jest we wnęce - oczywiście ciemnej, bez okna BEZ SENSU TO WSZYSTKO!!
jak dostają po 1-5 tys. za darmo to wcale dla nich nie są duże pieniądze. Fuże to dla tych co orzą za 1500 zł. Tak, tylko tym co dostają tę kasę za nic to nikt nie da kredytu hipotecznego ;] pracuję (nie za minimalną) i nie stać mnie na 40m mieszkanie... mając 30 lat mieszkam z rodzicami bo nie stać mnie żeby się usamodzielnić.. nie będę przecież wynajmować pokoju ze studentami :/ a płacić 1200 za wynajem kawalerki też nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mieszkania nie spełniają wymogu cenowego MDM bo cena metra kwadratowego za wysoka? Spokojnie, Polak jest zaradny a prawo stworzone jest do tego by kombinować! Przecież można na umowie zaniżyć wartość do wysokości wymaganego w mdm progu a resztę kasy zapłacić "pod stołem". Jaki problem?! Tylko to wersja dla klientów którzy mają grosza trochę w kieszeni a nie dla gołodupców co wszystko na kredyt kupują.
a za co niby mają kupować? przeciętnego Polaka twoim zdaniem stać wywalić ponad 200.000,00 na 40m mieszkanie w stanie deweloperskim? do tego piwnica i miejsce parkingowe za 20.000,00?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
fera napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
 ceny nieruchomości z kosmosu! i na rynku pierwotnym, i na rynku wtórnym... małe mieszkanie do 40/43m2 (dwa pokoje i aneks - bo oddzielna kuchnia to zjawisko niespotykane) to od 4900 w górę! chyba że ktoś ma ochotę mieszkać przy kunickiego... do tego obowiĄzkowo piwnica - dodatkowe 2 tysiące oraz miejsce parkingowe - ok 15 tysięcy albo i lepiej!!! do tego mieszkanie trzeba wykończyć, opłacić rachunki... spoko dostanę dopłatę do kredytu to może jakoś to pójdzie - ale za co to wykończyć? za co później żyć? a układ nowym mieszkań jest masakryczny! drzwi wejściowe prosto do kuchni o.o sory! do aneksu! tyle dobrze jak jeszcze ten aneks jest we wnęce - oczywiście ciemnej, bez okna bez sensu to wszystko!!
jak dostają po 1-5 tys. za darmo to wcale dla nich nie są duże pieniądze. fuże to dla tych co orzą za 1500 zł. tak, tylko tym co dostają tę kasę za nic to nikt nie da kredytu hipotecznego ;] pracuję (nie za minimalną) i nie stać mnie na 40m mieszkanie... mając 30 lat mieszkam z rodzicami bo nie stać mnie żeby się usamodzielnić.. nie będę przecież wynajmować pokoju ze studentami :/ a płacić 1200 za wynajem kawalerki też nie mam
no to napiepr z 6-8 dzieci i wtedy  głupi pracujący podatnicy za 1500 zł dadzą ci za darmo mieszkanie i jeszcze po 500 plus + rodzinne, plus inne oddatki z opieki społecznej np. rozpoczecie roku szkolnego, wyprawka na zimę, wyprawka na wiosnę, wyprawka na lato, wyprawka na jesień, wyprawka do skzoly i w *** dostaniesz za darmo. bo w naszym pieprzonym kraju nie opłaci się pracować. osoby pracujące i uczciwe są uważane za gorszy gatunek. wypada albo napieprzyć dzieci albo kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ve may bay di Thuong Hai ve may bay di Quang Chau Ve may bay online Ve may bay di chicago Ve may bay di miami evaair cờ mỹ thiên đường hoa đẹp nhất việt nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multimilionerze czy jak tam wolisz synku jak zaniżysz wartość mieszkania to jest taki magiczny trik jak kontrola skarbowa przyjdą wycenią przeliczą i wyjdzie na to że zaniżyłeś wartość mieszkania żeby zapłacić mniejszy podatek od czynności cywilno prawnych i wtedy sobie synku zapłacisz z procentem za wszystkie lata karę a uwierz mi że to są więksi cwaniacy jak ty i nie będzie że ja na mdm chciał się załapać . Nie przyjdą po roku tylko będą czekać cierpliwie. No chyba że kupujesz od vatowca wtedy cię to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...