Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie w Lublinie do 350 tys. zł. Gdzie kupić?

Utworzony przez lubelak, 19 stycznia 2011 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Only Rogatka Warszawska , tanio nie jest ale warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny z kosmosu. Rynek uległ moim zdaniem sztucznej pompie. Towar, meiszkania nie są warte tych pieniędzy. 6 tyś za metr... Za co?! Z miesiącas na miesiąc ceny za metr rosną... czy te mieszkania pięknieją? Tuczą się? Jak w bloku ktoś zazyczy sobie za mieszkanie 50 metrów 400 tyś, to ten na tole będzie chcial 410, a ten wyzej (czemu nie?!) 420. I tak dalej już poleci. A moze to rynek krztałtuje ceny...ale ten rynek tez jest sztuczny. Opiera sie o mowę, zdanie wypowiedziane, spekulacje. Daje nam jeszcze 2 lata. A potem krach, ceny w dół, bo się banki zaczną domagać swojego. Dobrze że mieszam w domu. MOIM WŁASNYM,spłaconym i z ogrodem. Współczuje ludziom w klatkach. Chciałbym aby każdy mieszkał w domku, wtedy mozna swobodnie rozwijac umysł, człowiek jest wolny. Lubleszczyzna to takie wielkie pole dookoła, nie sieje już prawie niczego. Niech miasto zbuduje mowe osiedle, wielkie, tak jak w ameryce... Aby ludziom żyło się poprostu lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unikajcie inwestycji realizowanych przez Wikanę - dobrze radzę. Miło i przyjemnie jest na początku przy podpisaniu umowy i przed odbiorem mieszkań, a później - dramat. Usterki, zmiany w projekcie na niekorzyść klienta, ociąganie się z wyegzekwowaniem napraw. Osobiście znam kilku klientów, których ta firma nabiła w butelkę - nie dajcie się oszukać, nim podpiszecie z nimi umowę poczytajcie o nich w necie, jest tam mnóstwo niepochlebnych i PRAWDZIWYCH opinii. Ostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
materiał sponsorowany przez deweloperów /// totalna bzdura - rynek nieruchomosci stanoł w miejscu a mieszkania tanieją jak ktos chce znaleźśc mieszkanie może szukac nawet od 3800m2 np na czubach czy czechowie TOTALNE BZDURY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"stanoł" hmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniej można kupić mieszkanie w pięknych miastach niemieckich,czeskich,słowackich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury, aż się nie chce czytać, a bardziej nie chce się wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury totalne z tymi cenami. Skąd wy to bierzecie???????? To wlasnie kupilam na nowej ulicy Jantarowej (okolice Jana Pawla II) najtansze mieszkanie w Lublinie 4270 za m2 - nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGa napisał:
Bzdury totalne z tymi cenami. Skąd wy to bierzecie???????? To wlasnie kupilam na nowej ulicy Jantarowej (okolice Jana Pawla II) najtansze mieszkanie w Lublinie 4270 za m2 - nowe.
Kłamiesz jak z nut. Nie pompuj tej Spółdzielni, która buduje na tej wichurze. Ul. JANTAROWA (jakieś tam dalekie okolice ul. JANA PAWŁA) jest w budowie, nie ma jej na maps.google.pl nawet. Nic nie kupiłaś, bo 3 bloki z ul. Jantarowej budowane przez Spółdzielnię RUDNIK będą gotowe za rok minimum. "Terminy realizacji: Budynek nr 1 - rozpoczęcie VIII/2010, zakończenie XI/2011 Budynek nr 2 i 3 - rozpoczęcie IX/2010, zakończenie XII/2011 Planowany, wstępny koszt budowy 1 m2 powierzchni użytkowych lokali mieszkalnych wynosi 4.237,00 zł brutto" Ceny metra będą znane po całkowitym rozliczeniu kosztów budowy, a jego cena dojdzie na pewno do około 5500 zł (jak wszystko co się teraz buduje w Lublinie). Normalny człowiek wtedy kupuje jak ma w ręku akt notarialny mieszkania i gruntu, napinacze robią propagandę rok wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Szaleńców kupujących teraz mieszkania. Przejedżcie się na ul.Grabskiego to zobaczycie kilkaset pustych nowiutkich mieszkań. Stoją i jakoś nie ma chetnych. A podobno według developerów jest niesamowicie tanio i taniej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jesli poszukujecie mieszkań, zapraszam na ul.Sebastiana Klonowica 17, Osiedle Szarotka Lublin. deweloperskie 6 rodzinny budynek- juz zamieszkany przez 1 osobę. Staw, spokuj, cisza, piekne miejsce. cena 4700 brutto za mkw-cena podlega negocjacji 2 rodzaje mieszkań: 51,2 i 63,3 mkw, duze balkony cena obowiązuje kazde- niezależnie od lokalzacji mieszkanie. 2 na klatce, dodatakowo piwnica gratis, piękny układ mieszkań budynek dobudowany do istniejacego już budynku, pomoc w uzyskaniu kredytu w bankach- możliwośc rozmowy, doradztwa w tym zakresie. 81-744-50-11 dalsze szczegoły 7.00 do 15.00 poniedziałek- piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edede napisał:
Ceny z kosmosu. Rynek uległ moim zdaniem sztucznej pompie. Towar, meiszkania nie są warte tych pieniędzy. 6 tyś za metr... Za co?! Z miesiącas na miesiąc ceny za metr rosną... czy te mieszkania pięknieją? Tuczą się? Jak w bloku ktoś zazyczy sobie za mieszkanie 50 metrów 400 tyś, to ten na tole będzie chcial 410, a ten wyzej (czemu nie?!) 420. I tak dalej już poleci. A moze to rynek krztałtuje ceny...ale ten rynek tez jest sztuczny. Opiera sie o mowę, zdanie wypowiedziane, spekulacje. Daje nam jeszcze 2 lata. A potem krach, ceny w dół, bo się banki zaczną domagać swojego. Dobrze że mieszam w domu. MOIM WŁASNYM,spłaconym i z ogrodem. Współczuje ludziom w klatkach. Chciałbym aby każdy mieszkał w domku, wtedy mozna swobodnie rozwijac umysł, człowiek jest wolny. Lubleszczyzna to takie wielkie pole dookoła, nie sieje już prawie niczego. Niech miasto zbuduje mowe osiedle, wielkie, tak jak w ameryce... Aby ludziom żyło się poprostu lepiej.
Głupio gadasz,że szok! Tak się składa,że ponad 30 lat mieszkałem w "swoim własnym domku" i te wszystkie "luksusy" które tu opisujesz dobrze znam... Powiedz może:ile kosztuje Cię ogrzewanie tego domku w zimie?-a idąc dalej tym tropem: ile masz stopni ciepła w mieszkaniu? A może powiesz,że np.śnieg Ci rynny na dachu nie urwał albo płotu malować nie trzeba?śniegu ze ścieżek i ulicy nie musisz odrzucać?Mógłbym tak wyliczać w nieskończoność... Widzisz: ja te "luksusy" już mam za sobą! Teraz siedzę w cieplutkim mieszkaniu w bloku i olewam całą resztę! -zapłacę czynsz "i Cześć!" i nic mnie nie obchodzi! Od odrzucania śniegu jest dozorczyni i służby porządkowe,a od palenia w piecu jest palacz,itd. - a ja mam wreszcie święty spokój z przydomowymi obowiązkami! Powiem odwrotnie do Ciebie: współczuję ludziom na wsiach,że muszą o wiele rzeczy zadbać sobie sami a do miasta daleko-a żeby jakąś sprawę w mieście załatwić,to trzeba pół dnia zmarnować albo i więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Głupio gadasz,że szok! Tak się składa,że ponad 30 lat mieszkałem w "swoim własnym domku" i te wszystkie "luksusy" które tu opisujesz dobrze znam... Powiedz może:ile kosztuje Cię ogrzewanie tego domku w zimie?-a idąc dalej tym tropem: ile masz stopni ciepła w mieszkaniu? A może powiesz,że np.śnieg Ci rynny na dachu nie urwał albo płotu malować nie trzeba?śniegu ze ścieżek i ulicy nie musisz odrzucać?Mógłbym tak wyliczać w nieskończoność... Widzisz: ja te "luksusy" już mam za sobą! Teraz siedzę w cieplutkim mieszkaniu w bloku i olewam całą resztę! -zapłacę czynsz "i Cześć!" i nic mnie nie obchodzi! Od odrzucania śniegu jest dozorczyni i służby porządkowe,a od palenia w piecu jest palacz,itd. - a ja mam wreszcie święty spokój z przydomowymi obowiązkami! Powiem odwrotnie do Ciebie: współczuję ludziom na wsiach,że muszą o wiele rzeczy zadbać sobie sami a do miasta daleko-a żeby jakąś sprawę w mieście załatwić,to trzeba pół dnia zmarnować albo i więcej...
Oj tak zgadzam się z wypowiedzią. Mieszkałem w domku. Ciągle jakieś robótki: koszenie, malowanie i naprawy. Kupilem nowe m2 we wspólnocie (czynsz 200 zł)i jak w hotelu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Nie wiem czy to Ci to pomoże, ale zajrzyj na serwis www.samowycena.pl. Można tam przeprowadzić szacunkową wycenę dowolnej nieruchomości. Polega to na tym, że system oblicza cenę danej nieruchomości w oparciu o wartości nieruchomości sąsiadujących z nią, mających zbliżone parametry. Dzięki temu możesz zorientować się, jakie ceny osiągają nieruchomości w wybranej przez Ciebie okolicy. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja obecnie jestem w trakcie poszukiwania mieszkania Lublin i mogę bez wahania stwierdzić, że ceny rynkowe sa napompowane do realiów rodem z Warszawy czy też innych dużych miast, gdzie są o wiele lepsze warunki płacowe. O to gdzie lepiej mieszkać moznabyłoby się długo sprzeczać, zależy od indywiduum, ja szukam mieszkania w bloku; tylko cały czas nie mogę się nadziwić temu, iż niby z jakiej racji są takie holendarne ceny mieszkań na sprzedaż?
Ostatnio edytowany 26 lutego 2012 r. o 13:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mado napisał:
Ja obecnie jestem w trakcie poszukiwania mieszkania Lublin i mogę bez wahania stwierdzić, że ceny rynkowe sa napompowane do realiów rodem z Warszawy czy też innych dużych miast, gdzie są o wiele lepsze warunki płacowe. O to gdzie lepiej mieszkać moznabyłoby się długo sprzeczać, zależy od indywiduum, ja szukam mieszkania w bloku; tylko cały czas nie mogę się nadziwić temu, iż niby z jakiej racji są takie holendarne ceny mieszkań na sprzedaż?
Szukaj na Tatarach -wbrew głupim opiniom nie jest aż tak źle na Tatarach -i komunikacja bardzo dobra1(pociąg,autobus,trolejbus -we wszystkie strony miasta).Ale raczej unikaj mieszkań na ulicach: Montażowa i Odlewnicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok wielkie dzięki, od niedawna mieszkam w Lublinie w sumie nawet za bardzo nie wiem gdzie dobrze szukać. Znajomi odradzali mi Tatary, ale na każdej dzielnicy znajdą się rejony gdzie jest niebezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie zobaczyć jakie mieszkania buduje INTERBUD na Relaksowej (osiedle Botanik 2)? To weźcie dobre gumiaki bo Ci syfiarze nawożą na drogę do bloku tyle błota, że nie sposób iść! A telefonów komórkowych ze sobą ni musicie brać, bo od dłuższego czasu jest tu kłopot z zasięgiem przez ich dźwigi. Sytuacja potrwa jeszcze długo, bo wciąż stawiają nowe bloki. Mieszkańcy tych bloków które zostały oddane do użytku mają udrękę - wszędzie syf, śmieci, brud jak w Indiach i błoto,błoto w koło! Masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam do zaoferowania mieszkania na nałkowskich w Lublinie. zapraszam do mailowego kontaktu, będę mógł podać szczegóły. pozdrawiam. maciekmc150@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...