Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam kolege z WOT, zafiksowany na punkcie armii, cały tydzień kaszlał i miał temperature, ale musiał w niedziele na zlot WOT pojechać do jednostki, nie ma wybacz. Czy śnieg, czy deszcz i mróz, coniedzielna służba w WOT to obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kolege z WOT, zafiksowany na punkcie armii, cały tydzień kaszlał i miał temperature, ale musiał w niedziele na zlot WOT pojechać do jednostki, nie ma wybacz. Czy śnieg, czy deszcz i mróz, coniedzielna służba w WOT to obowiązek.
 Fajnym "kolegą" jesteś ;)  TW BOLEK jest zapewne dumny z twojej P0tawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kolege z WOT, zafiksowany na punkcie armii, cały tydzień kaszlał i miał temperature, ale musiał w niedziele na zlot WOT pojechać do jednostki, nie ma wybacz. Czy śnieg, czy deszcz i mróz, coniedzielna służba w WOT to obowiązek.
Fajnym "kolegą" jesteś ;)  TW BOLEK jest zapewne dumny z twojej P0tawy...
 Widzisz, tak jak kolega stawia obowiązek ponad swoje czy cudze zdrowie i chodzi tak kaszlając całymi dniami. Tak ja stawiam sprawę jasno i ponad partykularnymi interesami czy znajomościami. Coś, czego narodowcy nie rozumieją, dla mnie podległość władzom nie może być wyższa niż niepodległość sobie samemu. Prawacy mogą szorować kible.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...