Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Migające wyświetlacze przy przystankach. Winna pogoda?

Utworzony przez bartek, 11 grudnia 2012 r. o 09:38 Powrót do artykułu
czyżby kolejny chłam kupiony przez ZTM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na al.kraśnickich migał już parę razy i nie było wtedy mrozów:/ nie mówiąc o tym, ze nie dokońca dobre godziny odjazdów pokazuje:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostarczyla te wyswietlacze mielecka firma r&g to niech teraz naprawiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie te wyświetlacze nie migaja jest ok... Wiec albo bubel albo chińskie badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już kilka takich wyświetlaczy, których obraz migotał, m.in Kraśnicka, Długosza, jak napisano wcześniej. Dodatkowo wczoraj widziałem jak wyświetlacz na Długosza, miał problemy z wyświetleniem fragmentów znaków, wyglądało na odmrożenie i upośledzenie wyswietlacza. Pozatym jak to możliwe, że mając godzine 18:11, jeden autobus przyjdzie za 9min, a drugi o 18:20. Ta sama linia, pokazana dwukrotnie na liście przyjazdów o różnym sposobie wyświetlania. Nie mogę się doczekać wyświetlaczy na innych przestankach, kiedy wkońcu je uruchomicie. Rozumiem, ze to produkt eksperymentalny, ale przecież są komory temperaturowe, ciśnieniowe, wilgotnościowe żeby sprawdzić działanie produktu narażonego na ekstremalne temperatury. Porażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też widziałam migające i to jeszcze jak nie padał śnieg- w październiku... Najlepiej napisać artykuł 2m-ce po "migotaniu" i zwalić na mróz. Brawo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo - Lublin miasto przyjazne. Tu nikt nie karze za buble, partactwo itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na przystankach wzdłuż Al.Racławickich ( od Ronda ) wyświetlacze nie działają wogóle ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
A dlaczego na przystankach wzdłuż Al.Racławickich ( od Ronda ) wyświetlacze nie działają wogóle ?
Pewno w miarę niedawno postawione i jeszcze nie włączone. Takich przystanków znajdzie się więcej, cóż cierpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Pewno w miarę niedawno postawione i jeszcze nie włączone. Takich przystanków znajdzie się więcej, cóż cierpliwości
Problem w tym, że przy Saskim taki wyświetlacz stoi od dawna. Te, które postawiono później już działają. I nic dziwnego, że ludzie na to zwracają uwagę, skoro są to najbardziej oblegane przystanki w mieście. A cierpliwość można sobie wsadzić dokładnie tam, gdzie MPK ma pasażerów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na al. Racławickich na przystanku obok Szpitala Wojskowego , wyświetlacz miga prawie cały czas od momentu uruchomienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...