Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister obiecał. Tylko co?

Utworzony przez ik, 7 stycznia 2009 r. o 10:50 Powrót do artykułu
ale burdel w tej Polsce, żeby nawet minister nie wiedział co jest jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a inne obiekty po wojsku, które miało przejąć miasto, typu jednostka na Majdanku, gdzie miała być izba wytrzeźwień, policja, straż graniczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostujemy i wyjaśniamy. Poniżej zamieszczamy wypowiedź przesłaną także do redakcji, z prośbą o publikację w wydaniu papierowym. Biuro Prasowe w Kancelarii Prezydenta Wojskiem kieruje Minister Obrony Narodowej, który jest przełożonym wszystkich jednostek wojskowych i instytucji wojskowych. To Minister Obrony Narodowej obiecał przekazać budynek przy al. Kraśnickiej Urzędowi Miasta Lublin w ramach przekazywanego mienia wojskowego zbędnego dla armii, nie zaś Agencja Mienia Wojskowego. Zarówno Agencja Mienia Wojskowego, jak i Rejonowy Zarząd Infrastruktury podlegają Ministrowi Obrony Narodowej, który jest decydentem i dysponentem tego mienia. Lublin to miasto, w którym stacjonowało wiele jednostek wojskowych oraz instytucji Ministerstwa Obrony Narodowej. Po kolejnych restrukturyzacjach stan liczebny wojska w Lublinie bardzo się zmniejszył, ale obiekty będące wcześniej w zarządzie wojska, pozostały w nim. W procesie przekazywania zbędnego mienia wojskowego na rzecz samorządów także Urząd Miasta Lublin podejmuje działania zmierzające do przejęcia takich obiektów, co znacznie poprawiłoby sytuację lokalową i funkcjonalną instytucji miasta. /-/ Jerzy Ostrowski Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...