Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2019 r. o 20:19 Powrót do artykułu
braki kadrowe ,bo Polska nie może poprosić panów lekarzyków o zwrot pieniedzy za edukacje i tak nasze biedne panstwo sponsoruje bogaty zachód w opieke lekarska ,a q-wa co? nie stać nas? kto głupiemu zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w cozl dyrektor obciął pensje pracownikom i to jest ta zachęta do pracy w zawodach medycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa A hydraulik,kucharz itd też się uczył za darmo i qźwa wyjechał za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzicie dochtorzyna studiuma lekarzyków jednak cokolwiek wincej kosztujom, niż jakiś kelner kucharz czy fryzjerka ,no jak ? pojaśniało w łebku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"poprosić panów lekarzyków o zwrot pieniedzy za edukacje i tak nasze biedne panstwo sponsoruje bogaty zachód w opieke lekarska"... itd. Szanowny Pan nie jest obiektywny w tym, co wypisuje. Moi dwaj synowie (bliźniacy) ciężką pracą, wyrzeczeniami i zaangażowaniem ukończyli UM z wyróżnieniami. Czym za tę pracę odwdzięczył się im pracodawca? Nie chce ubolewać ponieważ to jest historia, ale natychmiast po specjalizacji spakowali się i wyjechali na przygotowane dla nich miejsca pracy w Kanadzie. A co może zaproponować im ten "bohaterski" minister zdrowia, tak chętnie ubolewający i pouczający? Niech przestanie obrażać polską służbę zdrowia i pomknie do kaplicy oddać się ulubionym zajęciom na klęczkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie braki kadrowe? Gdzie są oferty pracy w PUP? Ściema i tyle. W Chełmie można dostać od ręki robotę, gdy zna się perfekcyjnie arabski lub dobrze azerski. Nadal bida na polskim rynku pracy. Szlag trafia człowieka, gdy PiS robi taką samą propagandę sukcesu jak za Zielonej Wyspy. Kierownikowi oferuje się ok. 1700 zł na rękę w zagranicznej spółce. Śmiechu warte. W Niemczech przykręcam śrubki za ponad 7000 zł i to za 35h na tydzień. I pracodawca nadal szuka chętnych do pracy. Wystarczy znać podstawy niemieckiego. To jest niskie bezrobocie. Gdyby w Polsce płacono bezrobotnym zasiłek, to byśmy mieli 4 lup 5ciokrotnie wyższe bezrobocie jak w Niemczech. Taka jest prawda. Turek nie pójdzie za 7 tysi "tyrać" przez aż 35h tygodniowo. To pracodawcy walczą o kaźdego CHĘTNEGO do pracy. PiS nich przestanie chrzanić o niskim bezrobociu w Polsce, bo w rzeczywistości jest na poziomie 15%. Po ogłoszeniach z PUP w Chełmie widać, że nic się nie zmieniło. Wszyscy oferują minimalną płacę. Kiedyś szukano kucharza z jęz. mandaryjskim, a obecnie sprzedawcę z arabskim na poz. C1?! Tylko wypiekacz wafli nadal szuka frajerów do wyzysku. Ten zawsze szuka... niewolników za miskę ryżu. Ot i takie czasy sukcesu PiSu w Chełmie. Głosowałem na PiS, bo przynajmniej nie kradną miliardów jak Tusk z Ekipą. No, ale zanim okrzyknie się sukces to trzeba podać przykład. Gdzie oferty pracy dla nauczycieli i pielegniarek? Skoro ich tak brakuje? Gość ze Szwecji potrafi dać ogłoszenie w PUP Chełm, a bidne szpitale i szkoły nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister był na SOR-e w lubelskich szpitalach? A szkoda. Nauczyłby się cierpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ministrze zdrowia, chorób i okolic, ważne że mamy WOŚP pana Jerzego Owsiaka. Pan Owsiak poprzez propagandę "czynienia dobra" osiąga efekt niewspółmierny do rzeczywistości. Budżet Owsiaka 1000 mniej niż NFZ, ale propaganda (kłamstwo powtarzane wiele razy niczym azjatycka mantra staje się prawdą) czyni przekonanym masy iż w służbie zdrowia dzieje się lepiej. Tymczasem z państwowej służby zdrowia uczynili sobie lekarze, dyrektorzy szpitali, apteki koryto do wałków. Gdyby służbę zdrowia państwową całkowicie zlikwidować, to przeciętny Kowalski ubezpieczając się dobrowolnie na tyle na ile go stać miałby efektywniejszą opiekę zdrowotną niż w quasi bezpłatnej służbie w obecnym kształcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś lekarze urzędnicy tak źle finansowo na tle społeczeństwa nie stoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilość pomyj wylewanych w internecie na lekarzy jest odwrotnie proporcjonalna do jego życzliwości dla pacjenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech minister ze swoimi kolesiami uderzy się we własne piersi za politykę kadrową i płace! Ciagle są działania pozorowane.Na Wegrzech premier potrafił rozwiązać problem,a u nas tak trudno wziąc przykład z zewnatrz. Nasuwa mi się powiedzenie:"w mętnej wodzie najlepiej się łowi".Stąd wiadomo,że biedni stają się coraz biedniejsi ,a bogaci coraz bogatsi.Do tego prowadzą takie działania jakie prezentuje minister!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana ministra należy zaprosić w nocy inkognito na jeden z SOR-w na jakieś banalne badanie może przejrzy na oczy bo z jego stołka nie widać codzienności a bzdury prawić każdy potrafi i nie musi być AŻ MINISTREM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...