Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Dziur 2017. Czekamy na zdjęcia najbardziej zaniedbanych dróg w regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2017 r. o 21:57 Powrót do artykułu
ul. Zawieprzycka w Lublinie- pod samym nosem LPRD:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójcie - chwalą was :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga przez chmiel aż do Gminy Piaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedną uwagę do artykułu w nawierzchni są ubytki, nierówności, koleiny, a nie dziury!!! Bo dziury to są w .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdjęcie dziury mojej żony mogę przesłać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z naszymi drogami jest taki ze 90 procent wymaga przebudowy ze względu na niskie paramerty drogi a u nas się je łata co roku w skutek dużego obciążenia wszystko pęka, dodatkowo woda penetruje wchodząc w każdą szczelinę i po zamarznieciu rozsadza nawierzchnie i jeszcze zmorą jest brak prawidłowego odwodnienia dróg np ul koncertowa nowa droga a woda stoi na jezdni jakas masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTWIERDZAM chmiel do gminy piaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica Marzanny w Lublinie! Ratunku! Atak dziur! Niedługo nie dojedziemy do naszych domów. Oj, żeby już były jakieś wybory, to znowu może wyremontują ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul Laskowa w Lublinie wola o remont juz od lat, a jedyne dzialania to zasypywanie co jakis czas dziur zwirem, ktory utrzymuje sie do najblizszego deszczu. Brawo Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...