Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wow, świr od wpisów o dewelorozwoju jeszcze nie zdążył wrzucić komentarza? Mocno podejrzana sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FW to organizacja szlachetna, ale i naiwna. Teraz, kiedy od dwóch miesięcy biur sprzedaży wyrobów mieszkaniopodobnych nie odwiedził żaden jelonek, należałoby się raczej sPOdziewać operacji p/t "rewaloryzacja" czynszów. Choć tym dewelocwaniakom, którzy co bardziej zakredytowali się na banki ziemi i mają dużo rozgrzebanych budów, nawet to niewiele by POmogło. PS. Czekam na niezawodny hejcik i minusiki od pracownika agencji PR pana artura z wypchanym portfelem :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, świr od wpisów o dewelorozwoju jeszcze nie zdążył wrzucić komentarza? Mocno podejrzana sprawa.
Nie zdążył wrzucić komentarza, bo jest na przesłuchaniu w związku z wyrażeniem na forum opinii ws. jednej z osób publicznych związanych z prezydentem naszego miasta? Jesteście strasznie schematyczni, bo psychuszka, przesłuchania i akty oskarżenia, to zgrana i zdewaluowana metoda próby uciszania tych, któzy poruszają patologię w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i wujek dobra rada z fundacji, szkoda tylko że świat nie jest taki czarno biały jak się niektórym tu wydaje. Wielu przedsiębiorcom nie udało się w rzeczywistości obniżyć czynszu za lokal jak sugeruje to pan z FW a tym, którym faktycznie się to udało to szczęśliwa zdecydowana mniejszość. Druga strona medalu jest taka, że nie tylko budżet miasta będzie mieć mniejsze wpływy ale głównie przedsiębiorcy, więc mamy efekt domina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, świr od wpisów o dewelorozwoju jeszcze nie zdążył wrzucić komentarza? Mocno podejrzana sprawa.
Nie zdążył wrzucić komentarza, bo jest na przesłuchaniu w związku z wyrażeniem na forum opinii ws. jednej z osób publicznych związanych z prezydentem naszego miasta? Jesteście strasznie schematyczni, bo psychuszka, przesłuchania i akty oskarżenia, to zgrana i zdewaluowana metoda próby uciszania tych, któzy poruszają patologię w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym.
 Andrzej narcystyczny mitomanie, patologią to wieje od ciebie. Szczególnie wtedy gdy porównujesz się do romistrza Pileckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC SIĘ NIE STAŁO. Czegoś w tym postępowaniu miasta nie rozumiem. Wiedzą, że muszą mieć lokale. Wiedzą, że to trwała inwestycja i... wynajmują?! To jest marnotrastwo pieniędzy. To tak jakbym miał do pracy 50km i musiał codziennie dojeżdżać. To co byście wybrali: komunikację publiczną, taxi, czy kupilibyście auto lub wzieli je w leasing? Prezydent wiadomomco wybrał dla miasta TAXI. "NIC SIĘ NIE STAŁO"
Ja za to nic nie rozumiem z twojego wpisu, zupełnie pomieszanie z poplątaniem. Budynek przy Leszczyńskiego idzie do rozbiórki i w jego miejsce powstanie zupełnie nowy, większy. To jak mogą nie wynajmować? Urzędników na czas robót mają schować do kurnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kronikidewelorozwoju, wiem, że to może tobą wstrząsnąć, ale twoi idole z PiS też wynajmują lokale od "dewelocwaniaków". Wiedziałeś o tym, że Urząd Marszałkowski wynajmuje lokale od Lalaka? Jeśli nie, to już wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, świr od wpisów o dewelorozwoju jeszcze nie zdążył wrzucić komentarza? Mocno podejrzana sprawa.
Nie zdążył wrzucić komentarza, bo jest na przesłuchaniu w związku z wyrażeniem na forum opinii ws. jednej z osób publicznych związanych z prezydentem naszego miasta? Jesteście strasznie schematyczni, bo psychuszka, przesłuchania i akty oskarżenia, to zgrana i zdewaluowana metoda próby uciszania tych, któzy poruszają patologię w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym.
Andrzej narcystyczny mitomanie, patologią to wieje od ciebie. Szczególnie wtedy gdy porównujesz się do romistrza Pileckiego.
 Jeżeli już cokolwiek porównuję to wasze metody z tymi, których używali oprawcy Rotmistrza Witolda Pileckiego. Jestem przekonany, że gdybyście tylko mogli kneblować usta trocinami i gipsem, to używalibyście tego zamiast ataków ad personam i przypisywanie innym własnych słabości i fobii. Tak poza tym , to proszę się nie spoufalać, bo nie przypominam sobie, byśmy przechodzili na ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki panie smak_wazeliny (i 50 innych nicków), ale wasze próby szufladkowania amatorskich użytkowników forum wokół osi "pisiory-pokemony" są czcze, i są mi obojętne, bo wasza agencja nie wywęszyła i nigdy nie wywęszy żadnej mojej wypowiedzi, która wskazywałaby na moje przywiązanie do jakiejkolwiek frakcji Polskiej Zjednoczonej Partii Deweloperskiej. Niemniej obiektywna obserwacja wskazuje jednoznacznie, czyja quasi-prywatna (POd wezwaniem figury-uosobienia kultu jednostki) frakcja na lokalnym gruncie służy (i płaci) oligarchom w sposób bardziej gorliwy i sPOlegliwy. Nie wnikając w ich motywy, część radnych pisiaków jak i obrzucany przez waszą agencję ze szczególną zaciekłością Czarnek faktycznie wykonali pewne gesty przeciwko dewelo-okupantom tego nieszczęsnego miasta i to się dla mnie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na forum znowu powiało pisowskim psychiatrykiem podłączonym do internetu hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kronikidewelorozwoju, wiem, że to może tobą wstrząsnąć, ale twoi idole z PiS też wynajmują lokale od "dewelocwaniaków". Wiedziałeś o tym, że Urząd Marszałkowski wynajmuje lokale od Lalaka? Jeśli nie, to już wiesz.
 Ten gostek serio jest jakiś dziwny. Wygląda to tak jakby nie chodził do żadnej pracy a całe dnie spędzał jedynie na monitorowaniu forum Dziennika Wschodniego i czekaniu na nowy artykuł pod którym następnie w przeciągu 10-20 minut doda swój "błyskotliwy" komentarz. Powinien zmienić nick na "hejter" bo ciągle wszystko krytykuje, jak na zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym co wynajmują powierzchnię biurową Urzędowi Miasta to pewnie kasa z nieba kapie. Najlepiej jak nikt nikomu nie będzie za nic płacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudzi mi się, więc dam dewelo-trolowi szansę do wykazania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy, jak szybko ruszy z minusikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FW to organizacja szlachetna, ale i naiwna. Teraz, kiedy od dwóch miesięcy biur sprzedaży wyrobów mieszkaniopodobnych nie odwiedził żaden jelonek, należałoby się raczej sPOdziewać operacji p/t "rewaloryzacja" czynszów. Choć tym dewelocwaniakom, którzy co bardziej zakredytowali się na banki ziemi i mają dużo rozgrzebanych budów, nawet to niewiele by POmogło. PS. Czekam na niezawodny hejcik i minusiki od pracownika agencji PR pana artura z wypchanym portfelem :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdążył wrzucić komentarza, bo jest na przesłuchaniu w związku z wyrażeniem na forum opinii ws. jednej z osób publicznych związanych z prezydentem naszego miasta? Jesteście strasznie schematyczni, bo psychuszka, przesłuchania i akty oskarżenia, to zgrana i zdewaluowana metoda próby uciszania tych, któzy poruszają patologię w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym.
 Masz na myśli POzwy młodego członka dewelo-fan klubu Bartosza, który wykazuje wyraźne ambicje PÓjścia w ślady słynnych dewelo-targowiczan, którzy uzyskali nominacje (i POwierzchnię bilbordową), POtrzebne żeby reprezentować deweloperów w Sejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą te 200+ k na m-c to dla oligarchy jak na waciki. W pierwotnych planach UM miał nająć bodajże całość biurwowca przy sPOkojnej w taki sPOsób, że miasto miało POkryć w czynszu całość kosztów budowyw ciągu 7 lat, ale jacyś ludzie-wilki włożyli kij w szprychy tego szczwanego planu. Nie rozumieją cebulaki, że miasto musi się dewelo-rozwijać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas reakcji agencji d/s minusikowania zbadany: 10 minut. W normie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagadka: POd jakim nickiem zaloguje się teraz siepacz ze stajni pana artura z wypchanym portfelem, żeby obŻucić mnie hejtem? uwaga_na_trole_z_pis, czy może kronikiekoszurii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem tu w zastępstwie za naszego naczelnego trolla kronikidewelorozwoju. Coś dzisiaj jest zbyt nadpobudliwy. W najbliższych dniach będę musiał przejąć jego obowiązki. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...